10/09/2013 / м. Чугуїв

NE-ФОРМАT у Карпатах або, Як молоді бібліотекарі підкорювали Буковель

Художник Чугуївської централізованої бібліотечної системи Прокопчук Юлія була одним із щасливих учасників всеукраїнського проекту «Літня школа молодих бібліотекарів «Ne-формаt».

 

 

З 19 по 23 серпня 2013 року в с. Поляниця Івано-Франківської області Українська бібліотечна асоціація за підтримки програми «Бібліоміст» провела Літню школу молодих бібліотекарів. Це – інформаційно-освітній проект, головною метою якого було допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію: опанувати основи стратегічного планування; організаційного розвитку та інноваційних послуг бібліотек; піару та реклами; використання веб-технологій, блогів та соціальних мереж; основи лідерства; фандрейзингу та проектної діяльності; елементи моніторингу й оцінки для посилення результативності роботи сучасних книгозбірень.
Учасниками школи стали 30 молодих бібліотекарів, що були відібрані на конкурсній основі.
«Туристичний комплекс «Буковель» прийняв усіх з розпростертими обіймами. Бібліотекарі зі всієї України мали можливість підвищити свій фаховий рівень, дізнатися багато нового та цікавого і головне поспілкуватися з колегами у неформальному середовищі, поділитися досвідом і обмінятися ідеями зі своїми креативними колегами.
Програма школи «Ne-формаt» була дуже насиченою та яскравою: заняття, тренінги, майстер-класи (на горі Буковель – урок з фандрейзингу, біля водоспаду Гук – майстер-класи з фотографування і створення відео), екскурсії, практичні роботи в групах (іноді до самого ранку), зйомка відео-роликів та їх монтаж, а головне обов’язкова ранкова зарядка.
Кожен „школяр” отримав Сертифікат про проходження професійного навчання у Літній школі молодих бібліотекарів та гарні подарунки. Найбільш активні учасники були нагородженні почесними нагородами. Але не подарунки були головними, кожен учасник Літньої школи віз додому валізу вражень, емоцій, креативу, ідей і, звичайно ж, Ne-формаtу, які потім будуть втілені у діяльність бібліотек всієї України.

 

Новини та події

18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція 15/10/2019
Епоха козацька скінчилась, та зостались козацькі серця!
Урок мужності 15/10/2019
Ми нащадки славних козаків
Історичний урок

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16