10/09/2013 / м. Чугуїв

NE-ФОРМАT у Карпатах або, Як молоді бібліотекарі підкорювали Буковель

Художник Чугуївської централізованої бібліотечної системи Прокопчук Юлія була одним із щасливих учасників всеукраїнського проекту «Літня школа молодих бібліотекарів «Ne-формаt».

 

 

З 19 по 23 серпня 2013 року в с. Поляниця Івано-Франківської області Українська бібліотечна асоціація за підтримки програми «Бібліоміст» провела Літню школу молодих бібліотекарів. Це – інформаційно-освітній проект, головною метою якого було допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію: опанувати основи стратегічного планування; організаційного розвитку та інноваційних послуг бібліотек; піару та реклами; використання веб-технологій, блогів та соціальних мереж; основи лідерства; фандрейзингу та проектної діяльності; елементи моніторингу й оцінки для посилення результативності роботи сучасних книгозбірень.
Учасниками школи стали 30 молодих бібліотекарів, що були відібрані на конкурсній основі.
«Туристичний комплекс «Буковель» прийняв усіх з розпростертими обіймами. Бібліотекарі зі всієї України мали можливість підвищити свій фаховий рівень, дізнатися багато нового та цікавого і головне поспілкуватися з колегами у неформальному середовищі, поділитися досвідом і обмінятися ідеями зі своїми креативними колегами.
Програма школи «Ne-формаt» була дуже насиченою та яскравою: заняття, тренінги, майстер-класи (на горі Буковель – урок з фандрейзингу, біля водоспаду Гук – майстер-класи з фотографування і створення відео), екскурсії, практичні роботи в групах (іноді до самого ранку), зйомка відео-роликів та їх монтаж, а головне обов’язкова ранкова зарядка.
Кожен „школяр” отримав Сертифікат про проходження професійного навчання у Літній школі молодих бібліотекарів та гарні подарунки. Найбільш активні учасники були нагородженні почесними нагородами. Але не подарунки були головними, кожен учасник Літньої школи віз додому валізу вражень, емоцій, креативу, ідей і, звичайно ж, Ne-формаtу, які потім будуть втілені у діяльність бібліотек всієї України.

 

Новини та події

13/07/2019
Бібліотека, яка має минуле й майбутнє
12/07/2019
Шоколадна феєрія
12/07/2019
Ні – торгівлі людьми
10/07/2019
Оновлення інтер’єру в Куп’янській міській бібліотеці №1
09/07/2019
Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні
07/07/2019
«Ой – на Івана, ой на Купала!»
Свято в Юрченківській сільській бібліотеці 06/07/2019
ЄС на книжковій сторінці

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16