04/09/2013 / Ізюмський р-н

Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо

До 70-річчя визволення Ізюмського району


В рамках відзначення 70-річчя визволення Ізюмського району від німецько-фашистськмх загарбників, 4 вересня 2013 року в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки відбувся районний захід «Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо» для ветеранів Великої Вітчизняної війни та голів ветеранських організацій району. Він був організований в межах програми спільних масових заходів бібліотеки та ветеранської організації району.

 

 


Святково прикрашена зала, пісні воєнних років, вдало підібрані кліпи воєнної тематики, краєзнавчі матеріали, перегляд документального фільму місцевого краєзнавця О. Щибрі «Записная книжка фронтовика» – все це створило урочисту атмосферу і ще раз дало змогу пройтися тяжкими дорогами війни. Почесними гостями заходу були: заступник голови районної державної адміністрації С.В. Дуванський, учасник боїв за визволення Ізюмщини з Купянського району Тихін Павлович Вірєєв, голова районної ветеранської організації І.Г. Гончаренко, ветеран Великої Вітчизняної війни з с.Кам’янка М.В. Кисловський та інші.
Цим святковим заходом та теплими, щирими словами працівники бібліотеки та гості висловили свою вдячність людям, які принесли Перемогу і мирне життя. Адже так важливо не загубити пам’ять про минуле та донести її до нащадків.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16