28/12/2019 / Дворічанський р-н

В гостях у Санта-Клауса, або Подорож країною Суомі

Віртуальна мандрівка

Наближається чудове свято - Новий Рік! А з ним до нас приходять чудові новорічні ранки, ялинки з подарунками і, звичайно, головний герой новорічного свята – Дід Мороз. Цікаво, а хотів би хтось, навпаки, завітати в гості до цього новорічного діда? Можна подумати, що це дуже важко, або зовсім неможливо, бо, скоріш за все, живе він десь аж на півночі, може й на самому Північному полюсі..! Уявіть собі, що це не зовсім так. І, щоб потрапити до домівки Діда Мороза, або як його звуть за кордоном – Санта – Клауса, нам всього лише на-всього потрібно поїхати до однієї з європейських країн – Фінляндії. Так, незважаючи на суперечки, які точаться між країнами Скандинавії, фіни вирішили, що справжня резиденція цього новорічного чарівника знаходиться саме у них.
Саме в таку віртуальну мандрівку країною Санта-Клауса Фінляндією і запросили учнів 4-х кл. працівники Дворічанської дитячої районної бібліотеки.

Протягом заходу діти дізналися цікаві факти про природний світ Суомі (саме так називають свою країну фіни, що в перекладі з фінської означає «країна боліт»), її економіку, популярні види спорту, культурне життя. Зокрема, про одну з найкращих бібліотек у світі Ооді, яка рік тому була побудована в столиці Фінляндії Гельсінкі. А також, про видатних діячів мистецтва композитора Яна Сібеліуса та письменницю Туве Янсон. Діти переглянули відеоролик у супроводі симфонічної поеми Сібеліуса «Фінляндія» та прослухали уривки зі знаменитої серії «Країна мумі-тролів» Туве Янсон, завдяки якій ця фінська письменниця стала відомою в усьому світі. На завершення заходу, діти розгадали кросворд з підказками «Фінляндія» та взяли книги з книжкової виставки «Подорож країною Суомі».

 

Новини та події

14/08/2020
Свято Спаса в українській хаті
Народознавчий екскурс 12/08/2020
Книги-ювіляри
11/08/2020
Любий читачу, часу не гай, літо прийшло – книгу читай
Книжкова скатертина 11/08/2020
Кличе вересень до знань
Виставка-палітра 11/08/2020
В гості до чарівних казок
Свято казки 11/08/2020
Коли війна прийшла в наш дім
Виставка-пам’ять 11/08/2020
Бібліотека на вулиці
Акція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16