13/12/2019 / Великобурлуцький р-н

Гіркий полин твоєї долі

Година пам’яті

13 лютого 2019 року, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у комунальному закладі «Великобурлуцька публічна бібліотека» відбувся урочистий захід – година пам’яті «Гіркий полин твоєї долі» за участі представників влади, духовенства, громадських діячів, ліквідаторів та членів їх сімей, вдів.

 

 

Зустріч розпочалася піснею у виконанні Сергія Ульянова «Будем жить мужики» на слова та музику В. Шовкошитного, яка має статус гімну Чорнобильців, а потім ведучі заходу Наталія Носко та Євгенія Хруставчук наддали змістовну інформацію про ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та висвітлити визначну роль Великобурлучан, які перебували у вирі подій 1986 року.
До присутніх з теплими словами вдячності за героїзм, за силу духу, за те, що стали на захист безпеки людства звернулися голова Великобурлуцької районної державної адміністрації Ігор Миколайович Коваленко, голова Великобурлуцької районної ради Олександра Федорівна Жиліна, голова Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади Віктор Миколайович Терещенко, голова громадської організації «Великобурлуцьке об’єднання «Союз Чорнобиль України» Василь Володимирович Лєбєдєв та Протиієрей, настоятель Свято-Преображенського храму Іван Іванович Надич.
За проявлений героїзм, мужність, самовідданість, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС, почесними грамотами районної ради, районної державної адміністрації та селищної ради було нагороджено учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС: Олександра Петровича Єрохіна, Сергія Миколайовича Козаченка, Григорія Володимировича Лебедєва, Сергія Анатолійовича Семенова, Григорія Володимировича Шкутова, Юрія Анатолійовича Істоміна, Івана Васильйовича Колбасу, Миколу Васильовича Кривулю, Сергія Миколайовича Курапова, Ігоря Володимировича Попова. А тих, хто захистив нашу землю від некерованого атома ціною свого життя, всі присутні пом’янули хвилиною мовчання.
І наостанок особливого емоційного забарвлення додали концертні номери, підготовлені учасниками художньої самодіяльності Великобурлуччини.

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16