12/12/2019 / Близнюківський р-н

Актуальні зміни в законодавстві

Семінар

12 грудня 2019 року, в рамках Всеукраїнського тижня права, начальником відділу «Близнюківське бюро правової допомоги» Тищенко Людмилою, начальником Близнюківського відділу ДРАЦСу ГТУЮ у Харківській області Закорко Яною спільно директором Близнюківського РЦСССДМ Анною Шумською в Близнюківській центральній районній бібліотеці проведено семінар на тему: «Актуальні зміни в законодавстві» для ГО «Близнюківська районна організація ветеранів України» та читачів бібліотеки.

На початку зустрічі було обговорено зміни до законодавства, що відбулися у 2019 році, а потім Людмила Тищенко розповіла присутнім про актуальні спадкові питання, нагадала про порядок надання безоплатної правової допомоги, акцентувала увагу на категорії осіб, які згідно із ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
Анна Шумська проінформувала про можливості отримання соціальних послуг особами різних категорій в тому числі і особам похилого віку. Було обговорено питання щодо принципу отримання послуги із представництва інтересів при оформленні субсидії, представник РЦСССДМ роз’яснила механізм отримання цієї та інших соціальних послуг, передбаченими Державними стандартами надання соціальних послуг. Директор РЦСССДМ наголосила, що спеціалісти центрів соціальних служб завжди готові допомогти людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Яна Закорко проінформувала присутніх про порядок отримання повторних документів у тому числі з-за кордону. Ознайомила із пілотними проєктами Міністерства юстиції України "Шлюб за добу" та "Е-малятко", пояснила, що проєкт під назвою «Є-малятко» передбачає повний комплекс послуг за однією заявкою: державна реєстрація народженої дитини; реєстрація місця проживання дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (за певних умов); реєстрація в демографічному реєстрі; визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі); реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; визначення належності дитини до громадянства України.
По закінченню всі учасники отримали буклети із цікавою та корисною інформацією.

 

Новини та події

18/01/2021
Знаменні дати 2021 р.
Книжкові онлайн виставки 18/01/2021
Соборність - це єдність і злагода
Виставка 15/01/2021
Приємний подарунок
12/01/2021
Письменник життя і боротьби
Виставка-портрет 12/01/2021
Джек Лондон – співець сильних
Відкритий перегляд літератури 12/01/2021
Джек Лондон – велич таланту і парадокси долі
Виставка-знайомство 12/01/2021
Джек Лондон – людина-легенда
Тематичний вернісаж

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16