12/12/2019 / Близнюківський р-н

Актуальні зміни в законодавстві

Семінар

12 грудня 2019 року, в рамках Всеукраїнського тижня права, начальником відділу «Близнюківське бюро правової допомоги» Тищенко Людмилою, начальником Близнюківського відділу ДРАЦСу ГТУЮ у Харківській області Закорко Яною спільно директором Близнюківського РЦСССДМ Анною Шумською в Близнюківській центральній районній бібліотеці проведено семінар на тему: «Актуальні зміни в законодавстві» для ГО «Близнюківська районна організація ветеранів України» та читачів бібліотеки.

На початку зустрічі було обговорено зміни до законодавства, що відбулися у 2019 році, а потім Людмила Тищенко розповіла присутнім про актуальні спадкові питання, нагадала про порядок надання безоплатної правової допомоги, акцентувала увагу на категорії осіб, які згідно із ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
Анна Шумська проінформувала про можливості отримання соціальних послуг особами різних категорій в тому числі і особам похилого віку. Було обговорено питання щодо принципу отримання послуги із представництва інтересів при оформленні субсидії, представник РЦСССДМ роз’яснила механізм отримання цієї та інших соціальних послуг, передбаченими Державними стандартами надання соціальних послуг. Директор РЦСССДМ наголосила, що спеціалісти центрів соціальних служб завжди готові допомогти людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Яна Закорко проінформувала присутніх про порядок отримання повторних документів у тому числі з-за кордону. Ознайомила із пілотними проєктами Міністерства юстиції України "Шлюб за добу" та "Е-малятко", пояснила, що проєкт під назвою «Є-малятко» передбачає повний комплекс послуг за однією заявкою: державна реєстрація народженої дитини; реєстрація місця проживання дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (за певних умов); реєстрація в демографічному реєстрі; визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі); реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; визначення належності дитини до громадянства України.
По закінченню всі учасники отримали буклети із цікавою та корисною інформацією.

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16