11/12/2019 / Великобурлуцький р-н

Твої права – твій захист

До дня прав людини

В рамках Всеукраїнського тижня права та з нагоди Дня прав людини, у КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека» спільно з представниками правоохоронних органів проведений тематичний захід «Твої права – твій захист» для ліцеїстів-старшокласників Великобурлуцького ліцею.

Метою та завданням цього заходу було розповсюдження правових знань серед дітей та підлітків, а тематика висвітлених питань сприяла підвищенню рівня правової культури, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.
Перед присутніми виступили інспектор ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції Великобурлуцького відділу поліції старший лейтенант Володимир Миколайович Баранов, начальник відділу Великобурлуцького бюро правової допомоги Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Ольга Вікторівна Ляхова та начальник Великобурлуцького районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Харківській області підполковник внутрішньої служби Борис Володимирович Горбушин.
Учням було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини, адже дуже часто повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час зустрічі, змусили замислитись присутніх над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. Виступаючі звернули увагу ліцеїстів на адміністративну і кримінальну відповідальність неповнолітніх і про види покарань, які можуть бути застосовані до них, та найголовніше дали поради як поводитися в тій чи іншій ситуації, коли і куди необхідно звертатися в разі потреби. Всім бажаючим були запропоновані буклети «про правові орієнтири для кожної дитини».
Працівники КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека» щиро вдячні представникам правоохоронних органів за допомогу в проведенні тематичного заходу та запрошеним ліцеїстам на чолі з заступником директора з виховної роботи Ольгою Степанівною Реп’євою і вчителями Любов’ю Володимирівною Морозовою та Раїсою Василівною Шкавро за активну участь. Сподіваємось, що такі заходи сприяють підвищенню рівня правової культури, адже завдяки правовому вихованню бібліотекарі прагнуть виробити внутрішню потребу молодої людини жити і діяти відповідно до норм права, неухильно дотримуватись правил людського співіснування та вимог українських законів.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16