03/12/2019 / Вовчанський р-н

Бібліотека як організатор сімейного читання

Семінар для завідувачів сільських бібліотек-філій

3 грудня 2019 року в приміщенні Вовчанської центральної бібліотеки був проведений черговий семінар для завідувачів сільських бібліотек-філій на тему: «Бібліотека як організатор сімейного читання».

Під час семінару були розглянуті такі питання:
- Організація сімейного читання в бібліотеках Вовчанщини
- Створення клубів за інтересами по сімейному читанню
- Обмін досвідом по роботі сільських бібліотек в організації сімейного читання
Розпочала семінар директор Вовчанської ЦБС Стрижакова Н.І., вона привітала присутніх з початком роботи семінару та відмітила, що тема семінару актуальна і потребує вивчення та вдосконалення.
Шурко Н,. бібліотекар Юрченківської сільської бібліотеки, поділилася своїм творчим досвідом роботи з колегами. Розповіла та показала як якісно можна задовольняти інформаційні запити користувачів у своїй сільській бібліотеці, як проводити масові заходи, щоб вони були цікаві користувачам та спонукали їх до розвитку своєї творчої ініціативи. Розповідь була змістовною та цікавою, додатком до бесіди були різноманітні поробки, які виготовляли діти-читачі Юрченківської бібліотеки.
Завідуюча методичним відділом Скриннік Т.І. розповіла про звітність та планування роботи на наступний рік, визначила місце бібліотек у системі сімейного читання та роботу читацьких клубів сімейного читання при бібліотеках. Проаналізувала роботу бібліотек-філій та наголосила, що приділяється особлива увага роботі з сім'єю. За останні роки було організовано чималу кількість заходів, що покликані підвищувати престиж сімейного читання, сприяти передачі його традицій від покоління до покоління. Але є над чим працювати - потрібно зосередити свою увагу на інноваційних бібліотечних послуг для дітей та батьків.

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16