02/12/2019 / Сахновщинський р-н

Уклін всім, хто край свій боронить

Вечір-зустріч

Цикл масових заходів, присвячених Дню Збройних сил України, в КЗ «Сахновщинська ЦБС» розпочався з вечора-зустрічі «Уклін всім, хто край свій боронить», який був проведений в Сугарівській бібліотеці-музеї спільно з Сугарівської ЗОШ 2 грудня 2019 року.

 

 

День Героїв або Свято Героїв – на честь воїнів АТО, які воюють, воювали і полягли на сході України, захищаючи нашу землю.
В гостях на зустріч запрошено батьків земляка-односельця, підполковника регулярних військ, учасника АТО з перших днів, який керував виводом військ з Іловайська – Кушніра Сергія Володимировича.
Війна – це жах… Війна – це руйнація… Війна – це смерть… Офіційно її немає, та вона поруч щодня. Але є ті, для яких Батьківщина більша за життя, – герої, які не вмирають. Ми багато чуємо кожен день про кроки війни. І навряд чи ми спокій відчуємо, поки гинуть в Україні її сини.
Без сліз не можна було слухати спогади матері та батька про сина Сергія, про його службу в АТО; розповіді про своїх односельців - учасників АТО, переглядати відео ТСН «Повертайся живим». В бібліотеці-музей була представлена виставка-експозиція «Героям слава – кажемо по праву, бо дух козацький в генах не зачах». Сергій Володимирович подарував музею бронежилет, обпалений кулями, в якому він покидав Іловайськ, військову форму, нагороди та фотодокументи.
Метою проведення даної зустрічі було познайомити молодь з учасниками АТО, які живуть в нашому селі; виховувати моральні чесноти, стоїчні риси характеру (мужність, наполегливість, цілеспрямованість), почуття гордості за свій народ, національну свідомість та патріотизм; винести урок толерантності і неможливості вирішення конфліктів за допомогою зброї; сприяти формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації, патріотичності; дати можливість відчути особливу цінність миру і спокою у світі, важливість таких понять як милосердя, підтримка та співчуття.
На цьому зустріч не закінчена… 6 грудня 2019 року за запрошенням командування військової частини вона буде продовжена в м.Новомосковськ, Дніпропетровської області, де проходив службу С.В.Кушнір – куди поїде група молоді разом із вчителем Кугно Наталією Анатоліївною та завідувачкою Сугарівською бібліотекою-музеєм Побідинською Тетяною Олексіївною. Діти своїми руками готують подарунки, коровай, спечений з зерна, вирощеного руками хліборобів Сахновщини.

 

Новини та події

18/01/2021
Знаменні дати 2021 р.
Книжкові онлайн виставки 18/01/2021
Соборність - це єдність і злагода
Виставка 15/01/2021
Приємний подарунок
12/01/2021
Письменник життя і боротьби
Виставка-портрет 12/01/2021
Джек Лондон – співець сильних
Відкритий перегляд літератури 12/01/2021
Джек Лондон – велич таланту і парадокси долі
Виставка-знайомство 12/01/2021
Джек Лондон – людина-легенда
Тематичний вернісаж

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16