07/11/2019 / Великобурлуцький р-н

Магія рукотворної краси

До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

З метою відзначення вагомого вкладу творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність на території Великобурлуцької ОТГ, до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, 7 листопада 2019 року, в КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека» зібралися майстри декоративно-ужиткового мистецтва ОТГ, аби відзначити своє свято.

 

 

Свято «Магія рукотворної краси», яке підготували працівники бібліотеки, розпочали Лариса Плетньова та Євгенія Хруставчук. Потім передали слово директорці краєзнавчого музею Тамарі Куценко, яка розповіла про історію запровадження звання «Народний умілець Великобурлуччини», про майстрів, котрі вже отримали це звання і про кожного умільця окремо.
Далі з вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Віктор Терещенко. Він високо оцінив вироби умільців, висловив щиру подяку за їхній внесок в культурне життя Великобурлуцької ОТГ та побажав усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги та особистого щастя.
За активну участь в культурному житті Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади, збереження та розвиток декоративно-ужиткового мистецтва та з нагоди свята Віктор Миколайович разом із в.о. старости с.Гнилиця Перша Миколою Віцотою вручили Подяки та цінні подарунки народним умільцям Великобурлуччини: Штефан Світлані Петрівні, Зленко Ганні Петрівні, Ковтун Олені Миколаївні, Криничанська Любові Вікторівні, Ткаченко Олександру Дмитровичу, Ткаченко Антоніні Миколаївніта; умільцям декоративно-ужиткового мистецтва: Голобородько Марії Олександрівні, Кобзару Ларисі Тодорівні, Криворучко Валентині Олексіївні, Курочці Ніні Григорівні, Лапаєвій Любові Миколаївні, Редько Євгенію Олександровичу, Стрєкаловій Людмилі Леонідівні, Шевченко Зої Яківні, Поляковій Ірині Дмитрівні, Путятіній Валентинф Іванівні.
Звичайно ж було і музичне вітання, підготовлене керівником фольклорного ансамблю «Світанок» КЗ «Великобурлуцький Будинок культури» Людмилою Баларьовою.
На завершення урочистостей господарка свята, директорка КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека» Галина Фендрикова, побажала умільцям сил і натхнення на здійснення творчих задумів і сподівань, а також подякувала тим, хто допомагав підготувати і провести захід та запросила всіх присутніх на смаколики з чаєм.
Учасники заходу та користувачі публічної бібліотеки мали можливість переглянути виставку «Миттєвості творчого натхнення», яка демонструє творчі здобутки майстрів, на створення яких надихають народні традиції краю, та які вони намагаються відроджувати на Великобурлуччині. Своєю творчістю майстри прагнуть надати можливість відчути своїм глядачам, що ці твори є також часткою великої мистецької спадщини українців.
Виставка буде діяти протягом місяця. Тож запрошуємо всіх шанувальників декоративно-ужиткового мистецтва відвідати бібліотеку, аби не лише отримати естетичну насолоду, а й взяти активну участь в громадському обговоренні представлених творів.

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16