07/08/2013 / Богодухівський р-н

В Богодухові урочисто відзначили 70-ту річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників

7 серпня 2013 року в Богодухові пройшла низка святкових заходів з нагоди 70-ти річчя визволення районного центру від фашистських загарбників і Дня міста.

 

 

Організатори свята намагалися зробити його цікавим для всіх. Діти раділи різноманітним атракціонам, для любителів мистецтва працівники Центральної районної бібліотеки організували виставки місцевих художників Чуйко Є.Б., тематикою пейзажів якого є замилування місцевими краєвидами, Алексєєва А.Г., чиї історичні картини присвячені заснуванню Богодухова, Ємельяненка М.Й.,що спеціалізується на різноманітних натюрмортах, та молодого митця Джелали А., в творах якого відбилося нове бачення рідної природи. Також була організована виставка майстринь Подолінної Л.М. та Романенко Л.Г..
В читальній залі центральної бібліотеки пройшов показ художніх фільмів про Велику Вітчизняну війну, проведена бесіда «В боях за Богодухівщину…» та книжна виставка-хроніка «Богодухів. Серпень 1943».
Також бібліотекарі організували та приймали участь у конкурсі вишиванок, всі учасники якого були нагороджені квітами та грамотами.
Наприкінці свята богодухівці одержали чимало музичних дарунків від самодіяльних артистів і від Народного артиста України Павла Зіброва, чий виступ організував народний депутат України О. Біловол.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16