23/08/2013 / Лозівський р-н

З Україною в серці

Анонс заходів до Дня незалежності України в бібліотеках Лозівського району

24 серпня 2013 року наш народ святкує двадцять другу річницю незалежності України. Про довгий та тернистий шлях нашої країни до свого суверенітету матимуть змогу згадати читачі бібліотечних установ Лозівського району.

 

 

19 серпня 2013 року гості Єлизаветівської бібліотеки-філії стали учасниками етнокруїзу «Ми з України», на якому дізналися багато цікавого не тільки про рідну природу, але і про народні традиції та свята.
Для відвідувачів Новоіванівської сільської бібліотеки-філії 23 серпня 2013 року запланована літературно-музична година «Хай пісня твоя, Україно, злітає, як птах, у блакить», присвячена творчості видатних українських митців слова на патріотичну тему, а в Перемозькій бібліотеці пройде тематичний вечір «Моя Україна – це будні і свята, неба безкрайнього мир».
Темою масового заходу «Я гордий тим, що з України родом», який відбудеться 22 серпня 2013 року, стануть всі історичні події, що мали місце в нашій країні, та визначні дати її існування, адже саме це допомагає усвідомити своє коріння та згадати, що ми є співвітчизниками таких видатних особистостей, як Ярослав Мудрий, Роксолана, Г. Сковорода, Т. Шевченко та багато інших.
23 серпня 2013 під час слайд-подорожі «Моя країна – Україна» учасники заходу зможуть здійснити інтерактивну подорож у минуле нашої країни, яка буде супроводжуватися показом кольорових слайдів і піснями про Україну. Мова піде про державні і народні символи нашої країни, про пам’ятки культури, архітектури, природи, якими ми пишаємося, про знаменитих українських діячів та письменників. В кінці подорожі юні мандрівники візьмуть участь у тест-вікторині «Чи знаєш ти Україну».
«Україна – наш спільний дім» - під такою назвою 23 серпня пройде захід, присвячений річниці Незалежності України в Орільській міській бібліотеці-філії №2.
В цей же день в Краснопавлівській №2 міській бібліотеці-філії під час години державності «Моя Україна воскресла – ясна, незалежна, жива» співробітники бібліотеки нагадають читачам про найважливіші віхи боротьби за українську державність.
В кожній бібліотеці району експонуються тематичні викладки, книжково-ілюстративні виставки, присвячені Дню державного прапора України та Дню Незалежності.
Тож, завітавши до бібліотек Лозівського району напередодні свят, усі бажаючі зможуть поринути в давню історію нашої країни, ознайомитися з державною та народною символікою, дізнатися про сьогодення різних регіонів України.

 

Новини та події

21/10/2019
Золота осінь щасливої жінки
Черговове засідання клубу «Від усієї душі» 18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 18/10/2019
Бібліотека, як краєзнавчий інформаційний центр
Семінар-практикум 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16