27/09/2019 / Нововодолазький р-н

Всеукраїнський День бібліотек

Урочистості з нагоди свята

Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських знань. Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ № 471/98 про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. В Україні він відзначається 30-го вересня. Це свято відзначається в честь великого внеску бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі в житті суспільства.
27 вересня 2019 року у Нововодолазькому районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Цього року ми відзначили 70-річчя заснування центральної районної бібліотеки та 40-річчя утворення Нововодолазької централізованої бібліотечної системи.

На заході зібралися теперішні і колишні працівники Нововодолазької ЦБС та Нововодолазької центральної районної бібліотеки, було продемонстровано презентацію, яка розкрила роботу бібліотек, а фотографії працівників ЦБС за різні роки дали змогу присутнім пригадати минуле. З нагоди свята головою Нововодолазької районної ради Ротач С.О., заступником голови Нововодолазької райдержадміністрації Ховяковим Є.М., т.в.о. начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Тележенко О.О. були вручені грамоти, подяки та подарунки працівникам ЦРБ, ЦБС та поважним працівникам, що знаходяться на заслуженому відпочинку. Учасники художньої самодіяльності району подарували присутнім свої чудові виступи.
Бібліотеки завжди були осередками, де зберігається пам’ять поколінь, де панує тиша, де надбання людства готові до того, аби їх сприймали нинішні покоління і ставали мудрішими завдяки книжкам та невичерпним джерелам, набували знань і вчилися шанувати і примножувати культурні, наукові традиції і цінності.
У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, ми так само поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань. Бажаємо Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників! Зі святом бібліотек!

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16