06/09/2019 / Сахновщинський р-н

Діяльність бібліотек Сахновщинської ЦБС в соціальному просторі району

Нарада бібліотечних працівників

6 вересня поточного року в Сахновщинській центральній бібліотеці відбулася нарада бібліотечних працівників на тему: «Діяльність бібліотек КЗ «Сахновщинська ЦБС» в соціальному просторі району, пошук нових форм і методів роботи під час місячника присвяченого Всеукраїнському Дню бібліотек».
На нараду було запрошено начальника ВКТМС Сахновщинської РДА Волошину Л.І., яка зробила аналіз роботи бібліотек району, розкрила проблемні питання в галузі культури, які потрібно успішно всім разом вирішити.

 

 

Директор Сініченко Л.В. в своєму виступі наголосила, що бібліотеки творчо, враховуючи всі свої можливості, всі запити жителів громади Сахновщинського району, повинні значно під час проведення місячника активізувати свою роботу, показати, що в бібліотеках не тільки читають, а й проводять різноманітні заходи. Було зроблено наголос на обласні конкурси серед публічних бібліотек області та про районний конкурс «Успішна бібліотека – дієва громада», надані методичні поради, та ознайомлено з циклом заходів по пропаганді роботи бібліотек в районі, а це; марафон бібліотечних новин в соціальних мережах «На хвилях бібліотечного життя Сахновщини», акція «Час дарувати книгу», виставка дитячих малюнків «Бібліотека ХХІ століття», флешмоб «А ми читаєм! Читай як ми! Читай краще нас! Читай разом з нами!»
В усіх бібліотеках системи пройдуть Дні відкритих дверей «Бібліотека – твоя територія», вуличні акції «Я люблю свою бібліотеку», бібліозустрічі «Я+ книга= бібліотека», Хіт-парад читацьких думок «Я люблю свою бібліотеку», фотосушка «Бібліотека в об’єктиві», бібліотечний уік-енд «У тиші храму де живуть слова» та інші заходи, проведення яких буде щоденно висвітлюватись в соціальних мережах та на сторінках районної газети «Колос».
Цього дня також був проведений практикум «Книжкова виставка – основна форма популяризації книги», який провела завідуюча ОМВ Перець Н.В. Під час практикуму були надані методичні рекомендації та переглянуто виставку-спомин «Перегортає пам'ять сторінки», присвячену 76-річниці визволення Сахновщинського району від німецьких окупантів.

 

Новини та події

29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка 28/07/2020
Світова спадщина ЮНЕСКО в Україні: духовні місця
Виставка-панорама 28/07/2020
Великий дар – Хрещення
Книжкова виставка 28/07/2020
Що ви знаєте про каву
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16