21/10/2011 / Ізюмський р-н

Відкриття центрів вільного доступу до Інтернету для користувачів бібліотек Ізюмського району

Завдяки проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету II»

21 жовтня 2011 року відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття Інтернет-центру в Ізюмській центральній районній бібліотеці та іі сільських філій: Капитолівської, Кам’янської, Бугаївської та Червонооскільської.
В урочистостях брали участь голова Ізюмської районної ради С.В. Дуванський, заступник голови Ізюмської районної державної адміністрації В.В.Тертишний, начальник управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Д.П. Кузнєцов, начальник відділу культури Ізюмської РДА К.В. Малютіна, директор Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Н.І. Шостко, асистент з комунікації програми «Бібліоміст» (м. Київ) В. Пілярчук, регіональний представник програми «Бібліоміст» в Харківській області В.П. Щетинін, голови сіл бібліотек переможців проекту: Прудкий С.П. (с. Капитолівка), Загоруйко Г.М. (с. Червоний Оскіл), Ліснича С.М. (с. Бугаївка), Задніпровська Л.С. (с. Кам’янка), бібліотекарі системи, представники ЗМІ, представники служб соціального захисту населення та читачі бібліотеки.
Завдяки проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету II» в рамках програми «Бібліоміст» Ізюмська централізована бібліотечна система отримала 15 ПК з програмним забезпеченням, 4 сканери, 4 принтери, web-камери з навушниками та мікрофонами, що дасть можливість надавати своїм читачам доступ до інформації через світову мережу Інтернет.

 

 

В офіційній частині церемонії відкриття присутні гості виступили перед школярами, студентською молоддю з інформацією про програму «Бібліоміст», її мету та можливості. Після урочистого перерізання стрічки всі бажаючі мали можливість самостійно спробувати умови для оперативного та якісного пошуку потрібної інформації.
Приємним моментом було вітання від колективу Куп’янської ЦРБ через програму Скайп.
Працівник інтернет-центру Максименко Т.І. розповіла, що читачі кожної бібліотеки-переможниці завдяки новітнім інформаційним технологіям, вільному доступу до світової мережі відтепер будуть мати можливість для роботи в Інтернет, копіювання, сканування, набору тексту, роботи в соціальних мережах, спілкуванню по скайпу та отримання інших додаткових послуг, які можна надати безпосередньо в бібліотеці.
Партнери центральної районної бібліотеки по конкурсу – директор дитячого будинку змішаного типу для дітей дошкільного і шкільного віку Скоблєва І.А., бібліотекар державного навчального закладу «Ізюмський професійний аграрний ліцей» Лазаревич С.П., голова правління Товариства Червоного Хреста міста та району Лисенко В.П. та учні загальноосвітніх шкіл міста висловили свої думки про необхідність в сучасний час інтернет-можливостей, особливо для молоді. Всім організаторам конкурсу вони висловили слова вдячності.
Після урочистої церемонії відкриття Інтернет-центру ЦБ гості з м. Харкова та м. Києва відвідали всі сільські-філії, які одержали комп’ютери згідно програми «Бібліоміст».

 

 


Додаткові матеріали
 Прес-реліз

Новини та події

20/10/2021
Все, що душа довірила словам
Літературна година 20/10/2021
Гріють душу осінні читання
19/10/2021
Посвята в козачата
15/10/2021
Сіяє Покрова промінням віри, мудрості й добра
Виставка-інсталяція 14/10/2021
Ми роду козацького діти
Турнір 14/10/2021
Доки буде Україна – доти будуть козаки
Виставкові заходи 14/10/2021
Козацькому роду – нема переводу
Патріотичне свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16