01/07/2019 / Чугуївський р-н

Літо. Книга. Я і друзі

Довгоочікуване літо триває. Незважаючи на ду-у-уже незвичну спеку, діти встигають не тільки купатися та засмагати, а й відвідувати бібліотеку.
Бібліотекарі філії мікрорайону «Дружба» активно долучаються до організації дозвілля своїх читачів, які відпочивають у літніх таборах, пропонують їм цікаві та неординарні заходи. Але найголовніше наше завдання під час літніх канікул – це організація дозвілля, та залучення дітей до читання, виховання любові до книги і бажання відкривати цей світ разом з бібліотекою.

 

 

Любов до книги народжується в кожної людини змалечку. Маленьке дитя спочатку заворожує вигляд чудових яскравих малюнків, потім цікавих пригод казкових персонажів, а згодом і безмежний світ книжкового різноманіття. Любов до читання прививають малечі батьки та школа, а знайти цікавинки у безмежному світі літературних шедеврів допомагає бібліотека. Із цього яскравого і корисного поєднання народжуються гарні і допитливі читачі, точнісінько такі, які завітали до бібліотеки з пришкільного табору «Сонечко» ЗОШ №7. Звичайний день у бібліотеці перетворився на казкову подорож: відкрилися двері у чарівну неповторну країну казки.
Мандрівка захопила дітей з самого початку. Маленькі мандрівники поповнили свої знання про українські казки та казки народів світу, розвивали логічне мислення, уважність, уяву, спостережливість. Яскравих емоцій та позитивного настрою додали: вікторини, загадки, різноманітні конкурси. Діти згадали усі прочитані казки і поділилися своїми враженнями.
Вірте у казку, і вона завжди буде поруч з вами! Щирі дитячі посмішки, зацікавлені оченята підказали – “Далі буде!” А ти хочеш незабутньо провести літні канікули – 2019? Тоді впиши у свій щоденний маршрут нашу бібліотеку! На канікулах сумувати ніколи – приходь до нас за втіхою!

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16