01/06/2019 / Вовчанський р-н

Дитинство - чудова пора

Заходи до Міжнародного дня захисту дітей

Щороку на початку літа відзначається прекрасне свято – Міжнародний день захисту дітей. Захист дитинства у цілому світі – це місія добра, любові і честі. Заради майбутнього ми живемо і прагнемо, щоб наші діти росли здоровими та щасливими, прославляли свої родини і рідний край.

 

 

То ж з цієї нагоди в бібліотеках Вовчанщини проведено ряд масових заходів.
31 червня 2019 року в Вовчанській центральній бібліотеці відбулося свято День захисту дітей під назвою «Дитинство - чудова пора». Учасниками цього заходу були діти Рубіжненської сільської бібліотеки. Бібліотекар ознайомила присутніх з історією виникнення свята та як відзначається День захисту дітей у всьому світі.
В Юрченківській сільській бібліотеці проведено ранок під назвою «Дитинство світ чарівний», в Старицькій сільській бібліотеці проведено літературно-розважальний марафон «Тисяча цікавих мудровинок», в Бугаївській сільській бібліотеці До дня Захисту дітей була проведена екскурсія «У світі прекрасного» для старшої групи дитячого садка «Веселка». В Іванівській сільській бібліотеці було проведено свято «Дитинство - чудова пора», Білоколодязька юнацька і дитяча бібліотеки провели конкурсно-розважальку програму «Подорож до країни Дитинства».
Діти, які були присутніми на даних заходах отримали багаж знань та море позитивних емоцій. Та на цьому Свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх школярів – літні канікули. Проте книга влітку не відпочиває, так само, як і бібліотека. Отож, бібліотекарі чекають в щоднини своїх маленьких читачів в бібліотеках.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16