29/05/2019 / Кегичівський р-н

Хай в кожний дім приходить казка

Свято

Казка – це глибока і мудра книга життя, на сторінках якої відображені погляди на речі, ставлення до людських цінностей, висока духовність та глибока мудрість народу, що формувались упродовж багатьох поколінь. Вона виникла ще в сиву давнину і є одним із найпоширеніших жанрів усної народної творчості.
Казки справляють на дітей глибоке емоційне враження, збагачують їхню мову, пробуджують духовні сили.
29 травня 2019 року у Кегичівській районній дитячий бібліотеці було проведено свято «Хай в кожний дім приходить казка».

 

 

На захід було запрошено вихованців молодших класів Кегичівського ліцею разом із вчителем Світланою Полонською. Бібліотекар Кегичівської РДБ Ніна Горда разом із Чарівною Феєю – Евгенією Яловничою, яка є активним користувачем книгозбірні та ученицею 7 класу, запросили всіх присутніх поринути у чудовий світ казки. Діти розгадали чарівний кросворд, стали учасниками вікторини «За рядками казки», «Вгадай казкового героя за SMS», взяли активну участь у конкурсі «Показуха», де мали зобразити Сплячу красуню, Буратіно та Козу-Дерезу.
Присутні з великим задоволенням переглянули відео з казочками про Чебурашку, Котика та півника та прослухали пісню Наталії Май «Свято казки».
Свято вдалося, адже воно подарувало маленьким читачам веселий настрій, заряд позитивної енергії та шалене задоволення! Всі діти показали себе справжніми любителями та знавцями казок.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16