24/04/2019 / Нововодолазький р-н

Світе, Чорнобиль, то крик мого краю, світе, Чорнобиль - то рана твоя

Урок пам’яті

26 квітня 2019 року виповнюється тридцять три роки з моменту аварії на Чорнобильській АЕС. Вона залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей.
З метою виховання небайдужості до минулого і майбутнього своєї держави, почуття любові до людини, землі, держави, у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці 24 квітня 2019 року для учнів 8-9 класів Нововодолазького ліцею № 1 був проведений урок пам’яті «Світе, Чорнобиль, то крик мого краю, світе, Чорнобиль - то рана твоя».

 

 

Учні уважно слухали ведучих заходу О.Цимбал та С.Чандера, які розповіли про події, коли четвертий реактор Чорнобильської атомної електростанції розірвало велетенське полум’я, згадали всіх тих, хто першими вийшли на лінію вогню, ступили у вируюче полум’я. В.Хлипенко продемонструвала для учнів відеосюжети про події тих днів, про наслідки аварії.
На захід був запрошений ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, член спілки письменників України, поет, Почесний громадянин села Стара Водолага, полковник у відставці В.М.Пінченко. Своєю сповіддю людини, яка, пройшовши крізь чорнобильське пекло й ціною власного життя врятувавши інших, Віктор Михайлович полонив учасників заходу, майстерно декламуючи свої вірші про події тих днів, про своїх побратимів.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16