13/10/2011 / Сахновщинський р-н

Урочисте відкриття в Сахновщинській ЦБС

Інформаційні центри з надання доступу до Інтернету

Відкриття інформаційного центру з надання публічного доступу до Інтернету та початку надання нових сервісів в бібліотеках Сахновщинської ЦБС проводиться за сприянням програми « Бібліоміст » , Сахновщинської районної адміністрації , Сахновщинської районної ради та Сахновщинської централізованої бібліотечної системи .
Проект « Бібліоміст » покликаний перетворити публічні бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві . Серед основних завдань даної програми – покращення доступу населення до інформації шляхом обладнання публічних бібліотек технікою ; навчання бібліотекарів з метою підвищення якості послуг для відвідувачів ; розвитку спроможності бібліотек представляти свої інтереси та отримувати необхідні громаді ресурси , а також формування у суспільстві розуміння ключової ролі бібліотек і необхідності їх підтримувати .
Бібліотеки Сахновщинської ЦБС ( центральна , дитяча , Огіївська бібліотека сімейного читання , Лебедівська та Катеринівська бібліотеки – філії ) у лютому місяці поточного року були офіційно оголошені переможцями другого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету програми « Бібліоміст » . 27 вересня 2011 року всі ці бібліотеки отримали повний комплект комп’ютерного обладнання і підключилися до мережі Інтернет .
13 жовтня 2011 року об 11 . 00 годині у приміщенні центральної бібліотеки за адресою смт . Сахновщина , вул . Південновокзальна 4 відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття пунктів публічного доступу до Інтернету та початку надання нових сервісів .

В рамках заходу :
1 . Центральна бібліотека :
- урочисте відкриття інформаційного центру в центральній бібліотеці .
- демонстрація нових бібліотечних послуг , які відтепер безкоштовно доступні громаді .( читачам буде презентовано нові Інтернет послуги , які значно розширять можливості бібліотеки , зроблять більш комфортними для читачів ; презентації літературних експозицій , книжкових та художніх виставок )
- робота інформаційної біржі « Депутатська компетенція : обов’язки , права вимоги »
2 . Дитяча бібліотека :
- служба комп’ютерної допомоги « Полювання за інформацією » .
3 . Огіївська бібліотека сімейного читання .
- відкриття Інтернет світлиці « Інформаційний каскад » .
- дитячий куточок « Поки батьки читають …» . ( Діти – найбільше багатство від нашої уваги , любові , прихильності залежить доля дітей . Тепер дорослі можуть спокійно вибирати книги , не турбуючись про те , куди б на цей час подіти своїх нащадків : їх можна брати з собою в бібліотеку ! Дитячий куточок пропонує малечі – яскраві іграшки , подорожі , ігри , цікаві публікації , відповіді на всі « Чому ? » через Інтернет послуги ) .
4 . Лебедівська сільська бібліотека :
- пропонує Інтернет дозвілля « На крилах Мельпомене » для учасників драматичного колективу « Вогник » Лебедівського СБК .
4 . Катеринівська сільська бібліотека :
- запрошує в інформаційний салон « Цікавий світ домогосподарки » .
З 1 по 30 жовтня в усіх бібліотеках нашої системи проходить акція «Поспішайте до бібліотеки» .
Запрошуємо до наших бібліотек усіх бажаючих скористатися новими можливостями та чекаємо Вас на урочистій церемонії відкриття центру безкоштовного доступу до мережі Інтернет .

 

Новини та події

20/10/2021
Все, що душа довірила словам
Літературна година 20/10/2021
Гріють душу осінні читання
19/10/2021
Посвята в козачата
15/10/2021
Сіяє Покрова промінням віри, мудрості й добра
Виставка-інсталяція 14/10/2021
Ми роду козацького діти
Турнір 14/10/2021
Доки буде Україна – доти будуть козаки
Виставкові заходи 14/10/2021
Козацькому роду – нема переводу
Патріотичне свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16