18/04/2019 / Нововодолазький р-н

Чорнобиль - біль України

Виставка-спогад

У Нововодолазькій центральній районній бібліотеці розгорнуто виставку-спогад «Чорнобиль - біль України».

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 р. сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ сторіччя – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС), розташованої у м. Прип’ять Київської області. Масштаби цієї події набули характеру велетенської екологічної катастрофи, що зачепила життя десятків мільйонів людей в Україні та в сусідніх країнах.
У квітні кожного року українці вшановують світлу пам’ять тих, хто ціною свого життя, здоров’я врятував світ від екологічної катастрофи. На книжковій виставці представлені книги колективних авторів "Біль і тривоги Чорнобиля", згірклою пам'яттю про поселенців зони відчуження, книга-фотонарис М.Загреби "Під полиновою зорею" та його фотокнига "Пропусти Чорнобиль крізь серце", тривожними спогадами про події 1986 року, проблемами тридцятикілометрової зони і самої станції діляться в ній люди, яким небайдужа ця трагедія. На виставці також представлені статті з місцевої газети, в яких розповідається про наших земляків ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.
Ця виставка є даниною пам'яті тим, хто поклав своє життя і здоров'я заради ліквідації страшних наслідків Чорнобильської аварії, пересторогою всім прийдешнім поколінням.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16