17/04/2019 / Нововодолазький р-н

Найкращий читач України

Третій етап в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради

Вже стало гарною традицією в Україні щорічно проводити Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України».
Організатором конкурсу на регіональному рівні була ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Переможцем третього етапу в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради став Селіванов Антон учень 7 – класу Нововодолазького ліцею №3. Цей хлопець брав участь в 3-му етапі конкурсу, що проходив в Харківській обласній бібліотеці для дітей 16 квітня 2019 року. В конкурсі взяли участь близько 50 дітей - учнів 7 класів, найкращих читачів дитячих бібліотек Харківської області. Компетентне журі оцінювало виступи дітей. Окремою подією став візит до ХОБД київської письменниці з харківським корінням Марії Сердюк - авторки книжкової серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей», яка була членом журі.
Всі учасники конкурсу мали розповісти про свою улюблену книгу, що не вивчається за шкільною програмою, а також представити читацький щоденник (малюнки, поробки, електронні презентації тощо), які характеризують будь-який художній твір, конкретного літературного героя або письменника.
Селіванов Антон з гідністю виступив на обласному конкурсі. Антон багато читає художньої літератури і особливо любить читати літературу на історичну тематику. На розгляд журі він представив твір Марини Морозенко «Іван Сірко – великий характерник». В цьому творі розповідається про життєвий шлях нашого земляка кошового отамана Івана Сірка. Його життя овіяне легендами та сповнене пригод. Він народився надзвичайною дитиною, з особливим даром характерництва, що допоміг йому здобути багато перемог, і передусім – над собою. Складні випробування лише загартували його дух та тіло. В усіх героїчних битвах Іван Сірко виходив переможцем. Взявши у руки булаву отамана, вірою і правдою служив рідній землі. Рівного йому не було з-поміж козацтва. Він був єдиним кошовим отаманом, який обирався 12 разів та переміг у 60 походах. І у нього не було жодної поразки. А ще Антон на конкурс представив читацький щоденник, електронну презентацію та виготовив поробку, на якій зобразив кошового отамана І.Сірка. Хлопець змістовно і гарно виступив на обласному конкурсі та був відзначений як лауреат конкурсу. Вітаємо нашого кращого читача Селіванова Антона і бажаємо йому нових звершень і перемог.
А ще хочеться звернутися до всіх читачів дитячої бібліотеки і взагалі до всіх діте: нехай книги входять у кожен ваш дім. Шануйте й бережіть їх. І тоді весь розум, мудрість і людська доброта перейдуть до вас через книги.

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16