05/04/2019 / Сахновщинський р-н

Патріотична свідомість дітей сьогодні – майбутнє України

Семінар

Бібліотеки завжди були і залишаються центром збереження і розвитку національної культури, патріотичного виховання особистості. Патріотизм поєднує в собі любов до України, до свого народу, гордість за її минуле і сьогодення, готовність до їх захисту, утвердження в свідомості об’єктивної оцінки ролі українського війська в українській історії, спадкоємності розвитку Збройних Сил у відстоюванні ідеалів свободи та державності України, її громадян від княжої доби, Гетьманського козацького війська, Майдану, героїв Небесної Сотні та зони АТО.
5 квітня 2019 року бібліотечні працівники КЗ «Сахновщинська ЦБС» зібрались в районній дитячій бібліотеці на семінар «Патріотична свідомість дітей сьогодні – майбутнє України», тому що національно-патріотичне виховання, популяризація літератури з даної тематики в бібліотеках покликані забезпечити формування у дітей та молоді стійкості, мужності, готовності до подвигу, самопожертви, самопідготовки і самовиховання, вихованню почуття патріотизму, любові до України, бажання відстояти її незалежність і соборність, наслідування кращих традицій.

 

 

Відеоподорож «Подорожуємо бібліотеками Сахновщини», підготовлена Тритяк О. М., ознайомила присутніх з кращим досвідом роботи бібліотек з питань патріотичного виховання, яка значно активізувалась, наповнилась новим змістом. Патріотичне виховання тут проходить через комплекс заходів, направлений на національне, громадянське, моральне, родинно-сімейне, естетичне, правове, екологічне, фізичне, трудове виховання, базується на національній історії, знанні та відстоюванні своїх прав, виконанні конституційних і громадянських обов’язків, відповідальності за власне майбутнє, добробут та долю країни.
Було розкрито виховання патріотизму - це невпинна робота по створенню у дітей та юнацтва почуття гордості за свою Батьківщину і свій народ, шанобливого ставлення до історичного минулого Батьківщини, свого народу. Ця тема була розкрита в консультації «Роль і місце бібліотек у формуванні національно – патріотичної свідомості підростаючого покоління», з якою виступила завідуюча РДБ Троїцька Р. І.
Далі був представлений усний журнал «Ось така неймовірна наша рідна Україна», підготовлений працівниками дитячої бібліотеки Стокалюк Ю.С., Гриценко Н.М., Троїцькою Р.І. та завідуючою ОМВ Перець Н.В., який ще раз показав, що організацію заходів варто з усієї наявної в бібліотеці літератури вибрати найкращу і спрямувати на неї увагу дітей, враховуючи їх вікові особливості та індивідуальні запити.

 

Новини та події

14/08/2020
Свято Спаса в українській хаті
Народознавчий екскурс 12/08/2020
Книги-ювіляри
11/08/2020
Любий читачу, часу не гай, літо прийшло – книгу читай
Книжкова скатертина 11/08/2020
Кличе вересень до знань
Виставка-палітра 11/08/2020
В гості до чарівних казок
Свято казки 11/08/2020
Коли війна прийшла в наш дім
Виставка-пам’ять 11/08/2020
Бібліотека на вулиці
Акція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16