04/04/2019 / Кегичівський р-н

Зірковий час читача

Конкурс дитячого читання

Вже стало доброю традицією щорічно Кегичівською районною дитячою бібліотекою проводити Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2019», де цього року змагалися найактивніші і найзавзятіші читачі бібліотек Кегичівської централізованої бібліотечної системи за престижний титул найкращого читача 2019 року.

 

 

Всеукраїнський конкурс «Книгоманія-2019», який з 2005 року набув статусу Всеукраїнського, у нашому районі проводиться протягом 15 років. За ці роки Кегичівською ЦБС до участі було залучено майже дві тисячі користувачів бібліотек району.
Цьогоріч конкурс здобув велику популярність у юних книголюбів, які готувались до участі в ньому з великою відповідальністю. Районна дитяча бібліотека зібрала з усієї Кегичівщини тих, хто любить читати і хоче перемагати.
У другому етапі конкурсу взяли участь найактивніші користувачі дитячих книгозбірень району – учні 7 класів закладів загальної середньої освіти. Учасникам конкурсу потрібно було задіяти свій інтелект і проявити неабияку ерудицію. Під час виступів діти проявили кмітливість, фантазію, креативність, продемонстрували вміння аналізувати прочитане, свої захоплення та артистичні здібності. Як виявляється, юні читайлики – справжні гурмани, адже представляють різножанрову літературу: класичні і сучасні твори української і світової літератури, пригоди і фантастику. Крім того учасники представили малюнки у різних техніках, вироби з глини та багато інших творчих робіт.
Журі конкурсу здійснило аналіз читацьких щоденників, враховуючи кількість прочитаних книжок, систематичність ведення щоденника, наявність творів сучасних українських письменників, оригінальність оформлення та висловлення власних думок. Перед членами журі стояло непросте завдання – вибрати кращих із кращих, обравши двох переможців. Директор Кегичівської ЦБС Римма Олександрівна Пахомова підвела підсумки та подякувала всім за участь у цьому чудовому заході, побажала успіхів юним читачам і наголосила на тому, що треба бути активними користувачами бібліотек району. Під час нагородження усім учасникам було вручено подяки за участь у ІІ районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019» та корисними сувенірами. Переможцями цьогорічного конкурсу стали користувач Мажарської сільської бібліотеки-філії Гріваков Максим (ІІ місце) та користувачка Вовківської сільської бібліотеки-філії Сергєєва Аліна (І місце), які були нагороджені дипломами та цінними подарунками.
Захід, що пропагує любов до читання і пізнання, був надзвичайно цікавим та насиченим, подарував багато приємних вражень та емоцій не лише учасникам, але й усім присутнім.

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16