20/02/2019 / Зачепилівський р-н

Герої не вмирають…

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого у читальній залі Зачепилівської районної бібліотеки відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та нашого земляка-героя, які віддали своє життя за рідну землю, за Україну. Їм, мужнім, незламним українцям та їхнім побратимам, чиї душі на небесах, була присвячена година пізнання історії «Герої не вмирають…».

 

 

Ведучі заходу розповідали учням про ті страшні події на Майдані. Дуже уважно, із сумом і болем присутні подивилися відеоролики «Майдан», «Небесна Сотня».
Гості заходу - учасники АТО розповіли молоді про нелегкі дні, проведенні в зоні антитерористичної операції, про біль і втрати своїх побратимів, про братерство і дружбу, яка допомагала вистояти і вижити під час служби. Юнаки та дівчата поставили гостям ряд питань, на які отримали вичерпні відповіді.
Юні відвідувачі заходу декламували патріотичні вірші, присвячені подіям того часу, про долі Героїв, які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу.
Крім цього, до заходу було організовано книжково-ілюстративна викладка літератури «Зима, що нас змінила».
Взагалі, захід пройшов в атмосфері патріотизму та болю за тими, хто не вагаючись, ціною власного життя заплатив за право жити у вільній, демократичній, правовій державі. Почуте і побачене під час зустрічі-вшанування викликало щирі почуття в учасників. Захід завершився хвилиною мовчання та запаленням свічки пам’яті.
З учнями 5-6 класів Миколаївської школи сільським бібліотекарем проведено виховний захід «Небесна сотня в вирій полетіла».
В Залінійнівській бібліотеці проведено урок пам’яті «Герої сьогодення: Небесна Сотня».
День патріотичного гарту «А Сотню вже зустріли небеса» проведено в Скалонівській бібліотеці.
Патріотичну годину «Їх серця б’ються на небесах» провела Леб’язький сільський бібліотекар.
В Руновщинській сільській бібліотеці проведено бесіду «Герої що у вічність відійшли» та підготовлено книжкову виставку-вшанування «Революція Гідності: горнило духу, патріотизму, мудрості».

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16