12/02/2019 / Краснокутський р-н

Афганістан: ще раз про війну

Вечір-зустріч

12 лютого 2019 року, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Краснокутській гімназії для учнів 8-Б класу Краснокутською центральною дитячою бібліотекою проведено вечір-зустріч «Афганістан: ще раз про війну». Це була зустріч з воїном-інтернаціоналістом, учасником війни в Афганістані Коломійцем Анатолієм Олексійовичем.

 

 

На початку заходу школярі дізналися про військові події в Афганістані, про героїзм наших бійців, про історичні події, які спонукали до розв’язання цієї війни.
Закінчилася десятирічна трагічна війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго тому, що історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками та піснями, які увірвалися у наше життя фронтовим вітром. Навічно залишилася ця війна в душах покоління, яке вийшло з неї, обпалене вогнем і пекучим афганським сонцем.
Сьогодення ліквідувало «білі плями» нашого недалекого минулого, поіменно назвало тих на чиїй совісті марно пролита кров тисяч і тисяч людей. Але тінь їхньої провини не повинна падати на колишніх радянських солдат, офіцерів і прапорщиків, котрі волею долі опинилися на афганській землі. Вони виконували наказ. То був їх обов’язок.
Своїми спогадами з присутніми поділився учасник бойових дій Коломієць Анатолій Олексійович, мешканець смт. Краснокутськ, нагороджений відзнакою «За охорону державного кордону СРСР».
Діти уважно слухали розповідь, потім по черзі задавали питання.
Бібліотекар ознайомила присутніх з тематичною викладкою «Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять», на якій були представлені книги та газетні статті.
Наприкінці заходу діти хвилиною мовчання віддали данину поваги і пам’яті воїнам, які не повернулися до рідних осель. Потім з вдячністю за цікаву розповідь вручили Анатолію Олексійовичу квіти.

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16