11/02/2019 / Дергачівський р-н

З глибини знань

Година повідомлень

Токарівська бібліотека-філія №22 запросила учнів Токарівського ліцею на годину повідомлень «З глибини знань».

Діти з цікавістю слухали про наукові відкриття та людей, що внесли великий вклад у зміну світу і розвиток технологій, внесли докорінні зміни у рівень наукового пізнання.
Люди почали впроваджувати інновації буквально з самого початку свого існування, в результаті світ став таким, який він є. Серед величезної кількості наукових відкриттів є дійсно знакові, які змінили цей світ докорінно.
Наукові відкриття-це плідна робота учених всіх часів. В цьому році науковий світ відзначає ювілеї деяких із них.
Галілео Галілей (1564—1642) - це ім'я відоме усім. Основоположник експериментально-математичного методу дослідження природи, сформулював найважливіші принципи механічного світу, які згодом стали фундаментом для побудови теорії тяжіння Ньютона. Крім того – мислитель, поет, фізик, астроном та математик, який зробив безліч відкриттів в даних галузях.
Чарлз Роберт Дарвін (1809-1882) - основоположник еволюційної біології, є також автором ряду великих робіт з питань ботаніки, зоології, геології та порівняльної психології.
Дмитро Іванович Менделєєв (1834 – 1907)- великий вчений-енциклопедист, хімік, фізик, технолог, геолог і навіть метеоролог. Відкрив Періодичний закон хімічних елементів, мав дивовижно ясне хімічне мислення.
Всю цю інформацію та багато інших цікавих фактів про вчених та їх наукову діяльність можна дізнатися, переглянувши виставку-інсталяцію «Науковий зорепад» в бібліотеці.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16