30/01/2019 / Вовчанський р-н

Герої Крут – назавжди

Пам'ятні заходи в бібліотеках Вовчанщини до Дня пам'яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам'яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам'ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, яку небезпідставно порівнюють зі всесвітньо відомим боєм під Фермопілами, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національно трагедії.
З цієї нагоди в усіх бібліотеках Вовчанського району пройшли масові заходи до вшанування пам'яті героїв Крут.

 

 

В Вовчанській центральній бібліотеці проведено день пам'яті «Герої Крут – назавжди», в центральній дитячій бібліотеці пройшла патріотична година «Крути – бій за майбутнє», в Вовчанській юнацькій бібліотеці філії №1- день пам'яті «П'янила ниву кров їх чиста», в Лиманській сільській бібліотеці пройшов урок пам`яті «Крути! Крути – вас нам не забути», в Бугаївській сільській бібліотеці - година патріотизму «Крути: і сум, і біль, і вічна слава», Волохівська сільська бібліотека провела годину-спомин «Нам не забути славу Крутів», Білоколодязька юнацька селишна бібліотека -інформаційна година «Понад Крутами – вічність у сурми сурмить!».
Також в бібліотеках організовано книжкові виставки та перегляди, уроки пам`яті, години спомину, здійснюють демонстрації документальних фільмів.
Цей день назавжди залишиться світлим в нашій пам`яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам'яті Героїв Крут.
Заходи проводилися працівниками бібліотек з метою ознайомлення молоді з однією із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради Незалежності України віддав своє життя.

 

Новини та події

15/02/2019
Афганістан – осколки пам’яті…
Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15/02/2019
Афганський біль пройшов по всьому світу
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15/02/2019
Як довго ця війна тривала!
Цикл заходів 14/02/2019
Сьогодні лише про любов
Засідання клубу за інтересами «Джерело» 14/02/2019
Любов єднає душі і серця
Святкова виставка 14/02/2019
Посвята в читачі
Богданівська бібліотечна філія 14/02/2019
Мій біль – Афганістан
Година пам’яті

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16