23/01/2019 / Близнюківський р-н

Єдність і сила - в соборності України

Заходи до Дня Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності України бібліотеками Близнюківської ЦБС проведено ряд заходів, мета яких – виховання любові і поваги до своєї Батьківщини, розвивати патріотичні почуття.

 

 

Завідувач Уплатнівською сільською бібліотекою-філією О.Кузьменко та бібліотекар шкільної бібліотеки М.Харитонова для учнів Уплатнівської школи провели урок пам’яті «Україно Соборна – моя гордість і слава!», розповіли присутнім про возз’єднання УНР та ЗУНР в єдину країну. Також учні переглянули відеоролик про акт злуки.
Для учнів 5 -10 класів Олексіївської школи завідувач сільською бібліотекою-філією І.Коростій разом з шкільним бібліотекарем Л.Гуйван, вчителями Н.Дурноколенко та Г.Байдосовою організували патріотичну годину «Україно моя, ти одна, як життя». Під час заходу діти дізналися про історичне значення соборності української держави, ознайомилися з витоками ідеї соборності, учні урочисто та з гордістю читали вірші та виконували пісні про Україну.
Завідувач Новопавлівською сільською бібліотекою-філією Любов Ботузова для читачів бібліотеки провела історичну годину «Соборна, моя Україна», під час якої присутні на заході відкрили для себе ще одну сторінку історії української держави.
Завідувач Бурбулатівською сільською бібліотекою-філією І.Завгородня разом з учнями місцевої школи та вчителем історії Т.Білик провели патріотичну годину «Україна єдина». Всі присутні подивилися відеоролик присвячений подіям, які відбувалися 100 років тому. Вчитель української мови та літератури Н.Петрова прочитала свій вірш «Зима. 22 січня.». Потім всі присутні разом із дітьми заспівали пісню «Ми за волю, ми за мир». Під час виконання пісні побудували «живий ланцюжок» на честь єдиної країни – України.
Також, разом зі школами, підготували заходи завідувач Садовською сільською бібліотекою-філією І.Принь, яка провела урок історії «Єдність і сила - в соборності України», та завідувач Острівщинською сільською бібліотекою-філією О. Бухвостова (урок історії «Україно Соборна – моя гордість і слава!»).
Під час проведення всіх заходів присутні мали змогу ознайомитися з викладками видань, де можна було прочитати про події тих років та їх учасників.

 

Новини та події

24/04/2019
В світі заповідної природи
Тиждень екології в Вовчанській центральній бібліотеці 24/04/2019
Осліпли очі України в слідах чорнобильських дощів
Вечір-реквієм 24/04/2019
Світе, Чорнобиль, то крик мого краю, світе, Чорнобиль - то рана твоя
Урок пам’яті 23/04/2019
Навчитися жити
Презентація книги 23/04/2019
Природа – душа Всесвіту
Година повідомлень 23/04/2019
Моцарт – символ самої музики
Засідання музично-літературної вітальні 23/04/2019
Від сторінки до сторінки презентуємо новинки
До Всесвітнього дня книги

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16