23/01/2019 / Близнюківський р-н

Єдність і сила - в соборності України

Заходи до Дня Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності України бібліотеками Близнюківської ЦБС проведено ряд заходів, мета яких – виховання любові і поваги до своєї Батьківщини, розвивати патріотичні почуття.

 

 

Завідувач Уплатнівською сільською бібліотекою-філією О.Кузьменко та бібліотекар шкільної бібліотеки М.Харитонова для учнів Уплатнівської школи провели урок пам’яті «Україно Соборна – моя гордість і слава!», розповіли присутнім про возз’єднання УНР та ЗУНР в єдину країну. Також учні переглянули відеоролик про акт злуки.
Для учнів 5 -10 класів Олексіївської школи завідувач сільською бібліотекою-філією І.Коростій разом з шкільним бібліотекарем Л.Гуйван, вчителями Н.Дурноколенко та Г.Байдосовою організували патріотичну годину «Україно моя, ти одна, як життя». Під час заходу діти дізналися про історичне значення соборності української держави, ознайомилися з витоками ідеї соборності, учні урочисто та з гордістю читали вірші та виконували пісні про Україну.
Завідувач Новопавлівською сільською бібліотекою-філією Любов Ботузова для читачів бібліотеки провела історичну годину «Соборна, моя Україна», під час якої присутні на заході відкрили для себе ще одну сторінку історії української держави.
Завідувач Бурбулатівською сільською бібліотекою-філією І.Завгородня разом з учнями місцевої школи та вчителем історії Т.Білик провели патріотичну годину «Україна єдина». Всі присутні подивилися відеоролик присвячений подіям, які відбувалися 100 років тому. Вчитель української мови та літератури Н.Петрова прочитала свій вірш «Зима. 22 січня.». Потім всі присутні разом із дітьми заспівали пісню «Ми за волю, ми за мир». Під час виконання пісні побудували «живий ланцюжок» на честь єдиної країни – України.
Також, разом зі школами, підготували заходи завідувач Садовською сільською бібліотекою-філією І.Принь, яка провела урок історії «Єдність і сила - в соборності України», та завідувач Острівщинською сільською бібліотекою-філією О. Бухвостова (урок історії «Україно Соборна – моя гордість і слава!»).
Під час проведення всіх заходів присутні мали змогу ознайомитися з викладками видань, де можна було прочитати про події тих років та їх учасників.

 

Новини та події

15/02/2019
Афганістан – осколки пам’яті…
Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15/02/2019
Афганський біль пройшов по всьому світу
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15/02/2019
Як довго ця війна тривала!
Цикл заходів 14/02/2019
Сьогодні лише про любов
Засідання клубу за інтересами «Джерело» 14/02/2019
Любов єднає душі і серця
Святкова виставка 14/02/2019
Посвята в читачі
Богданівська бібліотечна філія 14/02/2019
Мій біль – Афганістан
Година пам’яті

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16