18/06/2013 / Близнюківський р-н

Журнальний калейдоскоп

Перегляд-презентація періодики (Близнюківська ЦРБ)

14 червня 2013 року бібліотекар читального залу Близнюківської центральної районної бібліотеки С.М.Орищенко провела перегляд нових журналів, які передплачує бібліотека.
Цікаво, що захід було організовано просто неба, на тротуарі біля приміщення бібліотеки, і ознайомитись з новою періодикою могли всі, хто проходив або просто прогулювався в цей час по вулиці.

 

 

Часом важко собі уявити, який багатий і незамінний арсенал думок, поглядів, відомостей вміщують у собі газети і журнали і як багато вони можуть дати будь-якому читачеві. Коли проаналізувати вплив періодики на людину, то розумієш, що преса, як і книга, супроводжує нас все життя, починаючи з ''Малятка'' і до глибокої старості.
На сьогодні Близнюківська ЦРБ отримує 24 найменувань газет та 15 журналів. Тож, якщо вас цікавлять питання минулого або сьогодення України і світу, загадки і таємниці природи, якщо ви хочете зайнятися вирощуванням квітів, або приготувати смачну страву та багато іншого, вам допоможуть періодичні видання, які можна переглянути в бібліотеці і не витрачати на це кошти.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16