30/11/2018 / Сахновщинський р-н

Сільська бібліотека: нові моделі обслуговування громади села

Семінар працівників Сахновщинської ЦБС

30 листопада 2018 року для працівників КЗ «Сахновщинська ЦБС» було проведено семінар «Сільська бібліотека: нові моделі обслуговування громади села».

 

 

Директор Сахновщинської ЦБС СііченкоЛ.В. у вступному слові зробила акцент на основних напрямках роботи біблітек у дуже складних умовах сьогодення. Адже зараз, як ніколи, бібліотека повинна стати життєво необхідною для жителів громади, кожного дня підтверджуючи свою значимість, повинна стати третім домом для своїх читачів, щоб їм завжди хотілося повертатись сюди знов і знов.
В рамках семінару Л.В. Сініченко провела консультацію «Сучасна бібліотека – сучасним людям», де зупинилася на основних питаннях роботи: вивчення та задоволеня потреб читачів, створеня комфортних умов в обслуговуванні місцевої спільноти, створення умов для покращення обслуговування читачів з особливими потребами. Особливу увагу було приділено питанням щодо діяльності бібліотек, а це надання населенню та органам місцевої влади інформації: правової, соціально-побутової, забезпеченя можливостей безперерної освіти та навчання, співпраці зі всіма закладами на селі, підтримці культурного життя громади, участь у всіх місцевих заходах, організації змістовного дозвілля, тощо.
Крім того, було зроблено презентацію «Як розповісти громаді про нові бібліотечні послуги і залучити нових користувачів до бібліотеки». Завідуюча ОМВ Перець Н.В. розповіла про роль сільської бібліотеки в житті сіл району, про перспективи їх розвитку, співпрацю; надала методичні поради щодо популяризації книги серед жителів громади.
Досвідом роботи поділась завідуюча Аполлонівською сільською бібліотекою Грузінова Л.І., провівши презентацію «Бібліотека на сужбі громади», де були представлені всі форми роботи; презентувала найбільш ефективні із них; ділилась враженнями від побаченого на обласному Бібліофесті «Бібліотека +» – майданчикт творчих ідей, де вона представляла бібліотеки Сахновщини.
З великим захопленням учасники семінару переглянули показовий масовий захід – презентацію збірки віршів Павла Фінтісова «Стежками рідного краю».
В кінці семінару, при підведенні підсумків, присутні зі слова вдячності звернулися до всіх, хто підготував цей захід. Семінар дійсно став практичною порадою з різних питань, зосередив на нових етапах роботи, надихнув на цікаві ідеї в роботі бібліотек

 

Новини та події

13/12/2019
Права людини на сучасному етапі
Виховна година 12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16