14/10/2018 / Нововодолазький р-н

Покрова – світле свято нашого народу

Виставки до свят

14 жовтня українці відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. У Ватутінській сільській бібліотеці-філії до цих свят для постійних користувачів та гостей оформлені книжкові виставки.

 

 

Для нас, українців, День Покрови Пресвятої Богородиці - це не тільки народне та релігійне свято, а й національне. Воно єднає країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. Воно є символом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України.
У бібліотеці до Дня Покрови Пресвятої Богородиці діє книжкова виставка «Покрова – світле свято нашого народу».
Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. День українського козацтва дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло значну роль у становленні нашої держави. Запорозька Січ проіснувала більш як двісті років. Слава про українських козаків гуляла всією Європою. Сам образ козака став символом найкращих лицарських чеснот.
Для тих хто цікавиться історією рідного краю і хоче дізнатися про українське козацтво детальніше, у бібліотеці оформлено книжкові виставки: виставка-вшанування: «Українське козацтво – наша гордість і слава»; виставка-подія: «Славне козацтво в художній літературі», де представлені художні твори, які відтворюють сторінки героїчної історії українського народу, розкривають образи видатних діячів минулого, ведуть читача до розуміння далекої епохи, коли проростали паростки національної державності, коли козацька Україна постала, як могутня держава на європейському рівні. Для молодшого та середнього шкільного віку оформлено книжкову виставку: «Гетьманськими столицями – козацькими шляхами».
Ми є спадкоємцями великого культурного народу, продовжувачами його традиції та звичаїв. І щоб виконати своє призначення, ми повинні ґрунтовно вивчати основи культурної спадщини, передавати їх молоді і пам’ятати, якого роду-племені ми діти.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16