13/10/2018 / Близнюківський р-н

Батьківщину – мати вмій захищати

Патріотична година

До дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни в читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки для учнів 8-А класу (класний керівник С.М.Кірстя) було проведено патріотичну годину «Батьківщину – мати вмій захищати».

Бібліотекар Світлана Орищенко розповіла школярам про історію козацтва в Україні та свято Покрови та провела інформаційну вікторину «Чи знаєш ти історію українського козацтва?», де були запитання з історії козацтва та факти із життя козаків. Доповненням до заходу була книжкова викладка видань «Про славне військо запорізьке», на якій представлені цікаві книги про славетні подвиги козаків, їхні традиції та побут, про гетьманів України.
Працівник музею Анатолій Шаповал доповнив розповів про наших земляків - захисників Вітчизни, які хоробро боронять кордони України, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я єдності нашої держави.
Працівниками районної бібліотеки для дітей разом з головним отаманом Близнюківського козацького полку Юрієм Харитоновим та заступником головного отамана по спорту Тарасом Осипою для учнів 4-Б класу Близнюківського ліцею (вчитель Стоміна О.Ф.) було проведено патріотичний урок «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків». Дітям розповіли про три свята, які відзначаються 14 жовтня: День українського козацтва, День Пресвятої Богородиці та День захисника України.
З великим захопленням школярі послухали цікаві та змістовні розповіді від запрошених гостей. Як підсумок, було проведено гру «Козацька скриня», з якої діти дізналися чимало цікавих фактів про життя та побут козаків. Також учасники та гості заходу відвідали пам’ятник Т.Г.Шевченка, де відбулося покладання квітів.

 

Новини та події

05/12/2019
Нащадкам залишаю правду
Виставка-знайомство 05/12/2019
Рядки історії: 1-й Зимовий похід армії УНР
Історичний етюд 04/12/2019
Ми проти насильства
У часть у Всеукраїнській акції 03/12/2019
Подай руку допомоги
Цикл заходів до Міжнародного дня інвалідів 03/12/2019
Бібліотека як організатор сімейного читання
Семінар для завідувачів сільських бібліотек-філій 02/12/2019
Уклін всім, хто край свій боронить
Вечір-зустріч 01/12/2019
Зустріч з дитячою письменницею
Люботинська ЦДБ

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16