12/10/2018 / Кегичівський р-н

Патріотом бути дуже просто, живи, твори і все це безкорисно!

Година патріотизму

12 жовтня 2018 року, напередодні свята День захисника України, бібліотекарями Кегичівської центральної районної бібліотеки спільно з працівниками районного будинку культури на базі Кегичівської РДБ було проведено годину патріотизму «Патріотом бути дуже просто, живи, твори і все це безкорисно!».

 

 

На урочистому зібранні з нагоди свята були присутні учні 10 класу Кегичівського ліцею, а також особливі гості – учасники бойових дій та ветерани АТО. Безліч теплих слів лунали в їх адресу сьогодні. Особливою щирістю були сповнені слова привітання голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Анатолійовича Гончарова та голови Кегичівської районної ради Лариси Вікторівни Стефанюк. Очільники району дякували воїнам-землякам за мир, бажали їм витримки, здоров’я, успіхів та всіх благ, після чого провели церемонію нагородження.
В цей день за патріотизм, мужність та героїзм, проявлені під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України, медалі «Захисника рідної землі» були удостоєні А.В.Білуха, Ю.А.Гербич, Г.В.Семененко та В.С.Шершень.
В свою чергу, Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради отримали учасники бойових дій: О.В.Дикун, Р.В.Корнійчук, І.В.Мошний та голова громадської організації «Кегичівська районна спілка учасників АТО» О.В.Губський, який також в свій час оберігав наш спокій на Сході країни.
Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять наших воїнів-земляків та всіх загиблих, хто не повернувся з війни. Наприкінці заходу очільники району разом з учасниками бойових дій та ветеранами АТО здійснили церемонію покладання квітів до Меморіалу Слави.
Ми всі віримо, що небо нашої України - матері буде мирним, а її захисники щасливими! Щиро бажаємо, кожному герою, що оберігає наш мир, міцного здоров’я, невичерпного щастя, родинного затишку, натхнення і високих звершень на благо розквіту Великої Української Держави!

 

Новини та події

14/12/2018
Заради нашого життя – вони сягнули у безсмерття
Книжкова виставка 14/12/2018
Чорнобиль… Пам’ять не відпускає
Виставка-реквієм 13/12/2018
Правова освіта громадян
Книжкова виставка 13/12/2018
Революційний романтик – Микола Хвильовий
Літературний огляд 13/12/2018
Юридична абетка
Урок права 13/12/2018
Поэтическая зима
Творческий вечер 13/12/2018
Чи знаємо ми свої права
Правова вікторина

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2018   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16