21/09/2018 / Кегичівський р-н

Великі герої – маленькі партизани

До Дня партизанської слави

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни, увічнення їх пам'яті було запроваджено свято – День партизанської слави.
Саме тому в переддень цієї дати, 21 вересня 2018 року, в Кегичівській РДБ зібралися учні 7-го класу Кегичівського ліцею разом з класним керівником Пуховою Іриною Миколаївною, щоб повернутися в минуле та відкрити для себе ще одну героїчну сторінку Другої Світової війни та з почуттям безмежної подяки й любові віддати шану ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Захід пройшов під назвою «Великі герої – маленькі партизани».

Бібліотекарі розповіли про дітей, що поряд з дорослими йшли дорогами війни. Вони рано подорослішали, їхнє дитяче життя було наповнене такими випробуваннями, що в це важко повірити. Але це було. Було в історії нашої країни, було в долі її маленьких героїв – звичайних хлопчиків і дівчаток. Ведучі висвітлили історії життя декількох з них – мужніх, відданих своїй Батьківщині і своєму народові дітей-партизанів, які не побоялись ризикнути своїм життям заради життя інших людей. Учні переглянули відеоматеріали на дану тематику та вшанували хвилиною мовчання тих, хто поліг у бою.
Пам’ять… Вона нетлінна й вічна. Вона дивиться на нас зі старих фронтових фотографій, тих речей, які зберігаються в музеях, і не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці перемоги над нацизмом. А ми, молоде покоління, про їх бойові подвиги та їх героїчне життя можемо дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури. Ми маємо завжди пам’ятати, що партизанський рух, як і все пов’язане з минулою війною, – це вічно жива історична пам’ять, яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати почуття патріотизму

 

Новини та події

13/12/2019
Права людини на сучасному етапі
Виховна година 12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16