23/05/2013 / Нововодолазький р-н

Найкраща читачка Нововодолажчини – учасниця Фестивалю дитячого читання у Львові

17-19 травня 2013 року в місті Львові відбувся Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», на який з’їхалися переможці Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2013» з усіх областей України.

 

 

Провести таку масштабну акцію допомогли партнери: Львівська обласна державна адміністрація, ГО «Форум видавців», фундація «Кока-кола», Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові, Львівський Палац мистецтв, видавництво Старого Лева, агентство LUFA та ін. В фестиваль було включено комплекс подій, спрямованих на популяризацію читання серед дітей та підлітків. Завдяки спілкуванню з відомими людьми й участі в різноманітних заходах діти змогли переконатися, що читання – це не тільки корисно, а й цікаво та весело.
Харківську область на Фестивалі дитячого читання у Львові педставляла найкраща читачка Нововодолажчини учениця 7-го класу Нововодолазької гімназії, переможниця районного і обласного конкурсів «Найкращий читач України 2013 року» Расторгуєва Наталія.
Фестиваль розпочався Парадом літературних героїв. Це – грандіозна вулична хода, в якій взяли участь понад 1500 дітей з шкіл Львова у костюмах казкових персонажів, переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання з усіх областей України, театральні дитячі колективи міста Львова у супроводі ростових ляльок, гурту барабанщиць та духового оркестру.
Протягом трьох днів для дітей проводилися майстер-класи. Чеська художниця Вероніка Ріхтерова провела для дітей майстер-клас «Метелики» і навчила їх створювати пластикові витвори мистецтва, використовуючи лише пляшки, ножиці та власну фантазію.
Майстер-клас «Фотошедевр своїми руками» проводив Віталій Грабар. Він запропонував дітям відзняти фоторепортаж на тему: «Україна читає».
Незабутні враження залишили зустрічі з письменниками України та зарубіжжя. Особливо сподобалася Наталії зустріч з почесним гостем фестивалю із Великобританії Іаном Вайброу та презентація його книг про Вовчика.
Найбільше задоволення наша переможниця отримала від літературного квесту, де можна було продемонструвати свої знання з літератури та історії, вміння орієнтуватися на місцевості, здобути навички командної роботи. На фестивалі була організована ярмарка дитячих книжок, де були представлені видавництва дитячої літератури та періодики. А ще дівчині дуже сподобалася оглядова екскурсія Львовом на Чудо-поїзді та екскурсія до Наукової бібліотеки Львівського Національного Університету ім. І.Франка, де юним читачам були вручені читацькі сертифікати і подарунки.
«Поїздка на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» – це найкращі, незабутні і яскраві дні в моєму житті, про які завжди буду згадувати з радістю», – поділилась своїми враженнями Наталія Расторгуєва.

 

Новини та події

18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 18/10/2019
Бібліотека, як краєзнавчий інформаційний центр
Семінар-практикум 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція 15/10/2019
Епоха козацька скінчилась, та зостались козацькі серця!
Урок мужності

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16