19/09/2018 / м. Куп`янськ

Голубые васильки во ржи

Презентація книги

19 вересня 2018 року міська бібліотека №2 м. Куп`янська разом з гімназією №2 провела презентацію першої книги нашого земляка, краєзнавця О.І.Тарасенко «Голубые васильки во ржи. Петр Иванов – исследователь Купянщины». Захід символічно пройшов в приміщенні літературного музею імені Петра Іванова, розташованого в гімназії, для учнів старших класів.

 

 

Історія свого роду, свого краю рідко кого може залишити байдужим. І тому ми повинні знати, як жили наші предки, про видатних особистостей нашого краю. Вихід в світ краєзнавчої книги – велика подія для нашого міста.
На початку заходу завідуюча міською бібліотекою №2 Нардід О.М. зробила огляд краєзнавчої літератури, яка надійшла в бібліотеку завдяки перемозі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад ««Разом в майбутнє» при підтримці Громадської організації «Куп`янськ – наш рідний дім» (голова Овсянніков С.В.). Це праці наших видатних земляків М.С.Сядристого та П.Іванова, книги «Православные храмы Харьковской губернии», «Народні елементи в монументальній архітектурі Слобідської України ХVII – XVIII ст..» , « Древности города Купянска», «Житло старої Слобожанщини», «Пам’ятки архітектури Слобідської України». Також бібліотека тепер має мультимедійне обладнання.
О.І.Тарасенко, автор книги «Голубые васильки во ржи. Петр Иванов – исследователь Купянщины», розповів про те, як працював над своєю книгою, про життя і діяльність нашого відомого на всю Україну земляка – вченого, дослідника, етнографа.
Слово було надано Шумакову В.І.- заступнику голови Ради ветеранів м. Куп`янська, який ознайомив присутніх з громадською діяльністю О.І.Тарасенко. Вчителя Власенко Д.В., Крохмаль І.А. довели учням важливість краєзнавства для духовного розвитку особистості.
Дуже приємно, що краєзнавча робота потрібна і затребувана, не залишає байдужими і спонукає до вивчення рідного краю.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16