13/05/2013 / Дворічанський р-н

Святкові дзвони

Пасхальний ранок у Дворічанській дитячій бібліотеці

«Усім-усім святих небес святий привіт: «Христос Воскрес!», – ці рядки з вірша Леоніда Глібова стали своєрідним лейтмотивом пасхального ранку, який відбувся нещодавно в районній дитячій бібліотеці.

 

 

Пасха або Воскресіння Христове – найбільше християнське свято, яке святкується впродовж 40 днів. І весь цей час на слова пасхального привітання ми з радістю відповідаємо: «Воістину Воскрес!».
В народі Пасха – єдине свято, яке називається Великоднем. Чому ж так склалося? Щоб відповісти на це запитання, а також ще раз привітати один одного зі святом Воскресіння дитяча бібліотека запросила своїх читачів на пасхальний ранок. В ньому взяли участь учні 5-А класу Дворічанської ЗШ (кл. керівник Ірина Іванівна Курбатова, плідна співпраця з якою стала вже доброю багаторічною традицією в дитячій бібліотеці). Протягом цього заходу діти не тільки послухали розповідь про суть та історію Воскресіння Христового, а й самі взяли участь в постановці літературно-музичної композиції. Так, Олександра Дзюба, Аміна Ісаєнко та Настя Кравцова розповіли святкові вірші; Аміна Ісаєнко, Катя Середа та Іра Василець заспівали пісню «Пасхальный благовест». Вова Богдан, Олександр Омельченко, Олександра Дзюба та Денис Домнін (який виконав роль ангела) підготували сценку, де вони ніби-то опинилися біля печери Воскреслого Спасителя. А Юля Клетьонкіна (Автор), Софія Ткачова (дівчинка Параска) та Ілля Бервенов (песик Бровко) інсценували «Великодню пригоду» Лесі Храпливої.
Розповідь ведучої заходу (автора цих рядків) супроводжувалась показом біблійних ілюстрацій із книг а також пасхальним відеорядом у вигляді електронної презентації. Глядачі теж не залишилися байдужими: вони відповідали на запитання, розповідали про традиції святкування Пасхи в своїх сім’ях. Свято сподобалось всім, бо ж …
«Великдень всіх нас на гостини просить.
Малює сонце полотно небес,
І крашанку, як усмішку, підносить.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!»

 

Новини та події

22/09/2020
Далеке ехо війни
Тематична полиця 22/09/2020
Минуле потребує пам’яті…
Тематична полиця 22/09/2020
Моя Сахновщина - окраса України
Цикл масових заходів 20/09/2020
Партизанська слава не згасне
Тематична полиця 20/09/2020
Мужні визволителі отчого краю
Відкритий перегляд літератури 20/09/2020
Пам'ять подвигу
Відкритий перегляд літератури 17/09/2020
Нам не дано забути подвиг земляків
Історична година

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16