21/08/2018 / Великобурлуцький р-н

Прапор миру, вічності і волі

До Дня Державного Прапора України

Напередодні святкування Дня Державного Прапора України у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» почала діяти книжково-ілюстративна виставка «Прапор миру, вічності і волі».

 

 

Видання, представлені на виставці, знайомлять користувачів зі складною і тернистою історією формування українського прапору та утвердженням його як одного з найголовніших символів нашої держави.
Для юних відвідувачів КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» бібліотекарем Валентиною Сулою було проведено урок державності «Наш Прапор – символ нашого суверенітету». Присутні з великою зацікавленістю слухали розповідь про започаткування відзначення свята на державному рівні, дізналися про символіку барв українського прапору, про героїв минулого та сьогодення, які боронили та продовжують боронити незалежність нашої рідної Батьківщини під синьо-жовтим стягом.
Український національно-державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.
Сьогодні державну святиню не просто шанують – він набув нового значення для кожного українця, хто відчуває свою національну ідентичність. Синьо-жовтий прапор став досить популярним. Його можна побачити практично скрізь: на адміністративних будівлях, як окрасу футбольної трибуни чи фоні для білбордів, його кольорами прикрашають одяг, аксесуари та прикраси тощо.
За відносно невеликий період становлення України державний прапор став відомий у всьому світі. Тому від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет української державної символіки та авторитет нашої країни в цілому.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16