07/08/2018 / Кегичівський р-н

Серпнева нарада працівників закладів культури

Кегичівська ЦБС

7 серпня 2018 року на базі Кегичівської районної дитячої бібліотеки була проведена спільна нарада для бібліотечних та клубних працівників Кегичівського району, під час якої було висвітлено велику кількість питань та організаційних моментів.

 

 

На нараду завітали представники Міжнародного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що надали присутнім актуальну консультаційну інформацію та друковані матеріали в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право».
Начальник відділу культури і туризму Олена Терех наголосила на основоположних питаннях, що стосуються організації та проведення районного фотоконкурсу «Кегичівщина в долонях України» з нагоди Дня Незалежності України і Великого Слобожанського ярмарку–2018. За участі провідного методиста Кегичівської ЦРБ Альони Пахомової усіх присутніх було ознайомлено з головними аспектами вище згаданих заходів, продемонстровано результати вже виконаної роботи та обговорено висвітлену інформацію, з метою об’єднати громаду району навколо спільних завдань та заручитися підтримкою усіх і кожного.
Після розгляду загальних питань вже для бібліотечних працівників директор Кегичівської ЦБС Римма Пахомова підвела підсумки роботи за червень-липень 2018 року, які стосувалися таких масштабних заходів, як обласний огляд-конкурс «Слобожанські передзвони», культурно-мистецьких захід «Містерії Купала з Григорієм Варсавою», виїзд до сільських закладів культури села Мажарка, бібліофест «Бібліотека+» майданчик творчих ідей тощо.
Світлана Ріпка виступила з питанням щодо способів маркування книги за УДК в практиці роботи публічних бібліотек.
Завершуючи нараду, директор ЦБС розкрила основні виробничі питання, включаючи аналіз статистичних даних за півріччя 2018 року, графіки роботи, затверджені селищними, сільськими головами, проблеми та придбання бібліотеки за ІІ кв. 2018 року, пожежну безпеку, списання матеріальних цінностей, підготовка масових заходів до Дня визволення Кегичівщини від нацистських загарбників, підготовка до святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Також було визначено дату наступної наради – 5 вересня 2018 року.
Для працівників клубних закладів району директор Кегичівського РБК Ірина Карунська висвітлила питання матеріально-технічного забезпечення, пожежної безпеки сільських клубних закладів тощо.

 

Новини та події

09/08/2018
Визволення Краснокутщини: події, факти, люди
Огляд літератури 07/08/2018
Серпнева нарада працівників закладів культури
Кегичівська ЦБС 06/08/2018
Злочин, якому немає спокути
Тематична полиця 31/07/2018
Вас вітає бібліотечне літо
Літературне сафарі 30/07/2018
Дружба – велика цінність
Friendly Challenge Picnic 28/07/2018
Єднання навколо віри
До Дня хрещення Київської Русі-України 28/07/2018
Християнство Україна: історія і сучасність
До Дня Хрещення Русі

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2018   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16