14/05/2013 / м. Ізюм

Величний подвиг в ім’я людства – поза часом

Ізюмська міська ЦБС відсвяткувала День Перемоги

9 травня Україна відзначила День Перемоги і вшанувала тих, хто, жертвуючи своїм життям, врятував нашу землю від фашистської навали, подарував нам мир і свободу.
Бібліотеки Ізюмської міської централізованої бібліотечної системи провели низку заходів до Дня Перемоги.

 

 

В центральній міській бібліотеці відбувся святковий вечір «Величний подвиг в ім’я людства – поза часом». До свята в бібліотеці була оформлена книжкова виставка-застереження «Друга Світова війна: погляд через роки».
«Никто не создан для войны» – таку назву мав урок історичної пам’яті, який провела бібліотека-філія №1 для учнів Ізюмського професійного ліцею.
Цікаво і нетрадиційно пройшов захід-екскурсія, яку провели працівники бібліотеки філії №2 та дитячої бібліотеки-філії №2 для учнів ЗОШ №2 на меморіальному комплексі на горі Крем'янець. У заході взяли участь представники історично-пошукової групи «Плацдарм» Алімова І. та Онопрієнко Я., які розповіли про події, що відбувалися в місті під час війни, зброю, якою добувалась Перемога. Під час заходу його учасники ознайомились із виставкою зброї часів Великої Вітчизняної війни яку організував Ізюмський краєзнавчий музей.
До святкування Дня Перемоги долучились і дитячі бібліотеки міста. В Центральній дитячій бібліотеці пройшов відеоекскурс «Міста-герої Великої вітчизняної війни», в дитячій бібліотеці-філії №1 – Тиждень пам’яті «Зі слави мертвих і живих кувалась Перемога», до якого, зокрема, увійшли інформаційна година «Імена, які стали легендою», «Герої Великої Вітчизняної війни», коментований перегляд альбому «Війна очима фотожурналіста».
Під час проведення заходів, усім учасникам вручались Георгіївські стрічки, як символ і шана пам'яті тим, хто здобув Перемогу.

 

Новини та події

21/10/2019
Золота осінь щасливої жінки
Черговове засідання клубу «Від усієї душі» 18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 18/10/2019
Бібліотека, як краєзнавчий інформаційний центр
Семінар-практикум 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16