08/05/2013 / Зачепилівський р-н

Вони захищали наше майбутнє

Цикл заходів до Дня Перемоги у Зачепилівській ЦРБ

7 травня 2013 року, з нагоди 68-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, працівники Зачепилівської центральної районної бібліотеки з метою вшанування подвигу радянського народу у Великій Вітчизняній війні, увічнення світлої пам'яті полеглих, виховання у молодого покоління почуття патріотизму та поваги до учасників бойових дій організували ряд заходів для учнівської молоді міста.

 

 

Зокрема, у бібліотеці відбувся виховний захід «Війна пройшлась по їхніх долях», на якому своїми спогадами про війну поділися учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, поет-аматор Шевченко Степан Григорович.
Годину поезії «Книгою, зброєю, словом вони Батьківщині служили» працівники бібліотеки провели спільно із вчителем історії та старшокласниками місцевої школи. Учні підготували матеріали про Героїв Радянського Союзу рідного краю, про своїх рідних дідів та прадідів, які брали участь в бойових діях. Лунали вірші воєнної тематики, захід супроводжувався слайдами та кадрами із документальних фільмів «Велика Вітчизняна війна», «Битва за Харьков».
Особливий акцент було зроблено на історичну роль жінки в роки Великої Вітчизняної та її внесок у Перемогу. Зокрема, йшлося про долю жінок Зачепилівського краю.
У бібліотеці розгорнуто виставку-реквієм «Вони захищали наше майбутнє».
Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні, війні 1941-1945рр. Не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, його битва, його перемога над фашизмом. Все менше і менше залишилось серед нас ветеранів, учасників тих далеких днів і подій. І наше завдання використати сьогодні можливість живого спілкування з людьми, що творили історію, героями і учасниками тих подій.
Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед ветеранами війни, учасниками бойових дій, дітьми війни. Усі вони повинні відчувати, що їх пам’ятають, шанують, схиляються перед їхнім Великим Подвигом.

 

Новини та події

18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція 15/10/2019
Епоха козацька скінчилась, та зостались козацькі серця!
Урок мужності 15/10/2019
Ми нащадки славних козаків
Історичний урок

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16