27/04/2018 / Нововодолазький р-н

Книга, що народжує мрію

Конкурс постерів та книжкових ілюстрацій

Напередодні травневих вихідних у Харківській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся фінал ювілейного п’ятого щорічного обласного соціального конкурсу постерів та книжкових ілюстрацій "Книга, що народжує мрію".

 

 

Конкурс проходив за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, за участі фахівців Харківської державної академії дизайну і мистецтв та відомих художників м. Харкова. 2018 року на розгляд журі було подано 315 робіт з 20 районів Харкова й області. Кращі з них стали основою виставки, яку було відкрито в бібліотеці для перегляду з 10 квітня. Емоційний колорит експозиції створювали як цікаве розмаїття технік виконання, так і поєднання тематики робіт: казково-фентезійну лірику чудово доповнювали насичені любов'ю до Батьківщини історико-патріотичні сюжети.
Урочистості фіналу розпочала головний спеціаліст Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Анна Анатоліївна Гавриш. Вона вручила подяки бібліотекам в яких найактивніше підтримали літературно-художні змагання. Далі свято тривало під оплески дипломантам конкурсу. Цього року схвальні слова від журі та відзнаки за особливий підхід до виконання завдань отримали 32 молодих художника. Серед них є і дипломанти і з Нової Водолаги: Цимбал Марина в номінації «За вдале колористичне рішення» (БДЮТ, зразкове об’єднання юних художників «Колорит» керівник Мишак С.М.) та Попазова Софія (студентка Харківського художнього училища, керівник Мишак С.М., БДЮТ зразкове об’єднання юних художників «Колорит») в номінації «За концептуальність творчої роботи».
А потім настав час переможців: фанфари, нагороди та подарунки. Нововодолажчанка Загребельна Галина посіла І місце у номінації «Україною натхненні» (БДЮТ, зразкове об’єднання юних художників «Колорит», керівник Мишак С.М.). Кожен з 16 лауреатів, що виходив на сцену, почув індивідуальні професійні поради від члена Міжнародної Європейської Спілки Художників "Мистецтво без меж" Леоніда Золотарьова та викладачів кафедри графіки Харківської державної академії дизайну і мистецтв Ольги Іващенко та Лариси Чайки, члена Національної спілки художників України, викладача, семикратного лауреата міжнародних виставок-конкурсів графіки та живопису Ірини Олексіївни Сорокопуд.
Переможці і дипломанти конкуру отримали подарунки від партнерів конкурсу: Ротарі-клубів "Kharkiv Multinational" та "Мрія", видавництв "Фоліо" та "Клубу сімейного дозвілля", Харківського академічного театру музичної комедії, Харківського державного академічний драматичний театру ім. Т.Г.Шевченка, Харківського театру для дітей та юнацтва, Розважального центру "Шато-Ледо", системи квест-кімнат у Харкові "IQuestkomnata".
Ми вдячні всім, хто надав свої роботи для участі у конкурсі «Книга, що народжує мрію», а особливо - Світлані Миколаївні Мишак, керівнику зразкового об’єднання юних художників «Колорит» Нововодолазького БДЮТ за високий рівень підготовки конкурсантів.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16