25/04/2018 / Кегичівський р-н

Проведення масових заходів у бібліотеках Кегичівської ЦБС, співпраця із сільськими, селищними радами та спонсорами

Семінар бібліотечних працівників

25 квітня 2018 рокув приміщенні Кегичівської РДБ було проведено семінар бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС – обмін досвідом «Проведення масових заходів у бібліотеках Кегичівської ЦБС, співпраця із сільськими, селищними радами та спонсорами».

Директор Кегичівської ЦБС Пахомова Р.О. відкрила семінар, розповіла про останні досягнення в бібліотеках нашого району, продемонструвала презентацію «Соціокультурна діяльність бібліотек та формування правової свідомості користувачів», яка висвітлювала сутність правопросвітницького проекту «Я маю право!».
Головний спеціаліст відділу Кегичівського бюро правової допомоги Диба Т.О. ознайомила присутніх з проектом Міністерства юстиції України «Я маю право!», розповіла про можливість проведення в бібліотеках району консультацій та спільних заходів з працівниками даного бюро, а також надала інформаційні буклети з різноманітних правових питань.
Провідний методист Пахомова А.В. висвітлила цілі і завдання проведення семінару, основними питаннями якого були:
1. Найпопулярніші та наймасштабніші заходи у вашій бібліотеці (до яких дат чи свят приурочені, в яких формах проходять, особливості їх проведення).
2. Проблеми та нюанси, що виникають під час підготовки, організації та проведення заходів та шляхи їх вирішення.
3. Основні моменти співпраці із селищними, сільськими радами.
4. Пошук спонсорів та налагодження з ними співпраці.
З доповідями та фотопрезентаціями виступили 5 працівників бібліотек Кегичівської ЦБС: завідуюча Красненською сільською бібліотекою-філією Балабуха З.О., завідуюча Медведівською б/ф Рудня Г.І., завідуюча Рояківською б/ф Біліченко Н.Г., завідуюча Новоіванівською б/ф Бутенко Е.Ф., бібліотекар Кегичівської РДБ Сліпак В.В.
На завершення семінару бібліотекар Кегичівської ЦРБ Ріпка С.О. коротко розповіла про нещодавно проведені практичні заняття з переведення на УДК з бібліотекарями Кегичівської ЦБС та поділилася напрацюваннями у даній сфері.
Семінар був надзвичайно корисним, інформаційно-насиченим і пізнавальним, кожен міг поставити питання виступаючому і долучитися до його колективного обговорення.
Наступну нараду планується провести 6 червеня 2018 року.

 

Новини та події

08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 06/12/2019
На захист рідної землі
Урок мужності

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16