06/04/2018 / Нововодолазький р-н

Під Просянським небокраєм книгу люблять і читають

Тиждень дитячої книги

З метою заохочення дітей до читання, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в дітвори любові до книги, культури читання з 2 квітня по 6 квітня018 року у Просянській бібліотеці-філії №1 пройшов традиційний Тиждень Дитячої книги. Цьогорічний Тиждень дитячої книги був неймовірно насиченим та приніс купу сюрпризів. Тиждень відкрила виставка-запрошення «Добрий день, Книжковий Тиждень!».

 

 

На знайомство з прекрасною царівною наук – книгою завітала група ДНЗ «Дружба» Просянського НВК. На екскурсії «Мандрівка книжковою країною» діти з цікавістю слухали розповідь завідуючої бібліотеки-філії №1 Кулик Г.М. про призначення книги. До уваги дітей була представлена мультимедійна година «Казкові книжкові герої в мультфільмах».
Добра, мудра, чарівна казка завжди була в пошані. Тому літературний круїз «До казки на гостини» приніс велике задоволення учням 1 класу Просянського НВК. А лялькова вистава «Ріпка» у їх виконанні викликала гарний настрій у присутніх глядачів.
Цікаві повідомлення про Великдень розповіла для учнів 2 класу Просянського НВК бібліотекар Просянської бібліотеки-філії №1 Гриценко С.В. Надзвичайно емоційно пройшла Літературна забавлянка «Розмалюю я писанку». Всі діти на швидкість повинні були охайно та творчо розмалювати писанку. Творчими і красивими роботами насолоджувались відвідувачі бібліотеки протягом святкового Тижня.
Найцікавішим днем святкування виявився день проведення Інтелект-шоу «Розумники й кмітливчики у казки на гостинах». Дві команди учнів 3-го та 4-го класів мали можливість поринути у загадковий світ казок разом з казковими героями та пройти випробування в п’яти конкурсах. Звичайно, діти показали свої таланти в музиці, піснях, танцях. Кмітливості, спритності і енергійності у дітей не було меж! Учасники залишилися задоволеними, тому ми впевнені, що дитяча книга завжди буде царівною наук, а бібліотека залишиться храмом мудрості і аптекою для душі кожного читача.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16