28/03/2018 / Кегичівський р-н

Нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС

28 березня 2018 року на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки була проведена чергова щомісячна нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС.

На порядку денному директор Кегичівської ЦБС Пахомова Р.О. висвітлила основні організаційні питання стосовно техніки безпеки, поповнення книжкових фондів, доплат за стаж роботи тощо. Також ознайомила всіх присутніх з положенням про обласний краєзнавчий конкурс для бібліотекарів «Обрії Слобожанського краю».
Провідний методист Кегичівської ЦРБ Пахомова А.В. виступила з питанням щодо підготовки до районного семінару бібліотечних працівників «Проведення масових заходів у бібліотеках Кегичівської ЦБС та співпраця із сільськими, селищними радами і спонсорами», який буде проведено у квітні, надала деяким бібліотекарям основні питання для підготовки виступів з приводу даної теми. Також методист підвела підсумки проведення VIІ районного фестивалю «Вічне слово Кобзаря» та висвітлила організаційні питання щодо проведення даного заходу наступного року, розповіла про основні моменти проведення Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія» 2018 року «Найкращий читач України-2018». Всі присутні взяли активну участь в обговоренні основних моментів з приводу вищезазначених тем.
Заступник директора Кегичівської ЦБС по роботі з дітьми Горда Н.М. ознайомила бібліотекарів з положеннями про обласний соціальний літературно-художній конкурс постерів та книжкових ілюстрацій «Книга, що народжує мрію» і про міжрегіональний конкурс дитячої листівки «Від перлинок Слобожанщини до родзинок Закарпаття». До уваги присутніх були представлені деякі роботи вже подані на участь у даних конкурсах.
Методику індексування за УДК нової літератури, що надходить за програмою «Українська книга», складні переведення на УДК, а також ведення таблиць було розкрито бібліотекарем Кегичівської ЦРБ Ріпкою С.О.
Наприкінці наради було визначено дату семінару «Проведення масових заходів у бібліотеках Кегичівської ЦБС та співпраця із сільськими, селищними радами і спонсорами».

 

Новини та події

26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району 26/06/2020
Конституція і молодь: погляд в сьогодення
Виставка-дискусія 25/06/2020
Майбутнє дітей України – вільне від наркотиків
Виставка-пересторога 25/06/2020
Високі думи, зоряні серця
Виставка-портрет (до 110-річчя від дня народження І.І.Неходи) 25/06/2020
Конституція України: традиційне і нове
Книжкова виставка 24/06/2020
Із вічного джерела поезії
Книжкова виставка 22/06/2020
Стала пам'ять обеліском
Книжкові виставки

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16