23/03/2018 / Нововодолазький р-н

Поезія – це завжди неповторність,якийсь безсмертний дотик до душі…

Літературно-музичн композиці до Дня поезії

Кажуть, що поезія – це загущеність думки й почуття. Зокрема, Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя, Ліна Костенко – неповторнісю, безсмертним дотиком до душі…
З нагоди Всесвітнього дня поезії у Нововодолазьській центральній районній бібліотеці було проведено літературно-музичну композицію «Поезія це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...» для учнів 10-го класу Нововодолазького ліцею.

 

 

На великому екрані присутні побачили фотографії поетів, яскраві слайд-шоу, відеоролики та почули аудіо записи прекрасних поетичних творів Ліни Костенко у виконанні Б. Ступки та Т. Кульки. Ведучі заходу з великим задоволенням читали поезії українських поетів про природу, поезію, кохання.
Давно відомо, яка сила впливу поезії на почуття людини. Часом чотири рядки талановитого автора можуть замінити сторінку тексту прози.
На Нововодолажчині теж є багато творців поезії. Для учнів свої вірші презентували – Ніна Калініна, письменниця – прозаїк, член Конгресу літераторів України, художній керівник літературно-музичного об’єднання «Веселка» та Вірченко Валентина Євгеніївна, також учасниця цього об’єднання. До кожної із них по-різному приходить натхнення творити поезію і у кожної є своя Муза, яка надихає. Їхні поетичні твори є досить різноманітними, бо порушують різні соціальні проблеми, які присутні у нашому житті, розкривають найпотаємніші почуття і думки людини.
Також, у читальному залі ЦРБ всім відвідувачам запропоновано переглянути книжкову виставку «Все, що душа довірила словам». Шанувальники поетичного слова мають змогу переглянути збірки відомих українських поетів, познайомитися із творчим доробком поетів Нововодолажчини та Слобожанщини.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16