23/03/2018 / Нововодолазький р-н

Поезія – це завжди неповторність,якийсь безсмертний дотик до душі…

Літературно-музичн композиці до Дня поезії

Кажуть, що поезія – це загущеність думки й почуття. Зокрема, Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя, Ліна Костенко – неповторнісю, безсмертним дотиком до душі…
З нагоди Всесвітнього дня поезії у Нововодолазьській центральній районній бібліотеці було проведено літературно-музичну композицію «Поезія це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...» для учнів 10-го класу Нововодолазького ліцею.

 

 

На великому екрані присутні побачили фотографії поетів, яскраві слайд-шоу, відеоролики та почули аудіо записи прекрасних поетичних творів Ліни Костенко у виконанні Б. Ступки та Т. Кульки. Ведучі заходу з великим задоволенням читали поезії українських поетів про природу, поезію, кохання.
Давно відомо, яка сила впливу поезії на почуття людини. Часом чотири рядки талановитого автора можуть замінити сторінку тексту прози.
На Нововодолажчині теж є багато творців поезії. Для учнів свої вірші презентували – Ніна Калініна, письменниця – прозаїк, член Конгресу літераторів України, художній керівник літературно-музичного об’єднання «Веселка» та Вірченко Валентина Євгеніївна, також учасниця цього об’єднання. До кожної із них по-різному приходить натхнення творити поезію і у кожної є своя Муза, яка надихає. Їхні поетичні твори є досить різноманітними, бо порушують різні соціальні проблеми, які присутні у нашому житті, розкривають найпотаємніші почуття і думки людини.
Також, у читальному залі ЦРБ всім відвідувачам запропоновано переглянути книжкову виставку «Все, що душа довірила словам». Шанувальники поетичного слова мають змогу переглянути збірки відомих українських поетів, познайомитися із творчим доробком поетів Нововодолажчини та Слобожанщини.

 

Новини та події

11/12/2019
Твої права – твій захист
До дня прав людини 10/12/2019
16 днів проти насильства
Книжкова виставка 10/12/2019
Права і обов’язки юного громадянина
Година інформації 08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16