23/03/2018 / Кегичівський р-н

Мої перші кроки в бібліотеці

Посвята першокласників у читачі

Кожного року на першокласників чекає їх улюблене свято «Посвята в читачі», яке вже стало доброю традицією для Кегичівської районної дитячої бібліотеки. Цьогорічне свято пройшло під патронатом голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Гончарова.
Метою даного заходу було розкриття значення книги в житті людини, виховання бережного ставлення та любові до неї. Важливим є той факт, щоб у дітей виникав інтерес до читання. Саме тому учням було розкрито всю цінність бібліотеки.

 

 

Про книжкове багатство танеобхідність книжок народ складав багато мудростей, віршів, оповідань. І наші гості – учні першого класу Кегичівського ліцею разом зі своїм вчителем Л.М.Сухенко прийшли на посвяту підготовленими. Вони читали вірші, відгадували загадки, разом з бібліотекарем згадали прислів’я та приказки про книгу, а також, продемонстрували свої креативні та яскраві малюнки. Першокласники прослухали й запам’ятали правила поводження в дитячій бібліотеці.
Щоб сталося таїнство посвяти в читачі і діти стали справжніми, гарними користувачами, їм потрібно було скласти три магічних слова, що були зашифровані у чарівному кросворді та загадках. З усіма випробовуваннями малюки успішно впоралися і бібліотекарі з великим задоволенням прийняли їх до сім’ї читачів дитячої бібліотеки.
Наприкінці заходу дітям вручили «Пам’ятки і посвідчення читача», а також подарували солодощі! А ті, в свою чергу, пообіцяли бути активними читачами бібліотеки, любити та цінувати книгу, бо саме вона є для людей другом не тільки під час навчання, а і на протязі всього життя.
«Хто багато читає, той багато знає» – так кажуть у народі. Книга вчить, як на світі жити,вона відповідає на безліч запитань і сама вміє запитувати. Країна знань така велика та неосяжна, різностороння і багатоманітна. Тож, давайте змалечку прививати дітям любов до книги!

 

Новини та події

08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 05/12/2019
Нащадкам залишаю правду
Виставка-знайомство

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16