01/02/2018 / м. Чугуїв

Літературний глобус Жюля Верна

Кругосвітня подорож

1 лютого 018 року в Чугуївській міській бібліотеці для дітей учні 6-го класу ЗОШ №2 змогли зробити неймовірну кругосвітню подорож разом з героями фантастичних романів великого письменника - Жюля Верна.

 

 

Захід супроводжувався відеосюжетами з фільму «Жюль Верн. Подорож довжиною в життя», з якого можна було дізнатися про цікаві факти з життя та діяльності письменника, про наукові відкриття і винаходи, про його творчу уяву.
Ведуча, бібліотекар Велигор О.А., розповіла про найвідоміші та популярні романи Верна і про те, як вони з’явилися на світ. Героям творів письменника доводилося йти через гори, пустелі, вулкани, моря і океани, зустрітися і познайомитися з незвичайним світом флори і фауни. Тому, щоб занурити дітей в дивовижний світ природ, їм була запропонована географічна вікторина.
Жюль Верн передбачив розвиток багатьох технологій. Його по праву можна назвати справжнім представником розвитку науки і техніки. А оскільки, діти найдопитливіший народ, теж створюють гаджети і люблять моделювати, ми запропонували «заразитися» ідеями великого фантаста і винахідника, та проявити свою технічну творчість. Учасники з ентузіазмом приступили до створення моделі незвичайних апаратів з конструктора «Лего» в рамках «Конкурсу інженерної творчості і винахідництва». А щоб «юним конструкторам» було веселіше, перед конкурсом вони подивилися мультфільм за участю улюблених героїв Тома і Джеррі, в якому кіт виготовив кінетичну інсталяцію машини Голдберга для упіймання миші. Головне завдання для дітей було - підрахувати кількість кроків інсталяції в цьому відеоролику.
Так само учні познайомилися з книжковою виставкою, на якій були представлені твори письменника і змогли взяти з собою уподобаний роман. Захід супроводжувався мелодією Дунаєвського з кінофільму «Діти капітана Гранта».

 

Новини та події

12/12/2018
Правова обізнаність
До Всеукраїнського тижня права 11/12/2018
Мішечок новорічних чудес
Майстер-клас 11/12/2018
Протидія булінгу в шкільному середовищі
Правовий інформаційний захід 11/12/2018
Порядок визнання людини безвісно відсутньою
Засідання «круглого столу» 10/12/2018
Я і мої права
Гра-мандрівка 08/12/2018
Чергове засідання літературного клубу «ЛІГОС»
Лозівська ЦРБ 07/12/2018
Волонтерство як засіб соціалізації молоді
Круглий стіл

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2018   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16