21/03/2013 / Ізюмський р-н

Найкращий читач України – 2013

Конкурс дитячого читання в Ізюмській ЦРБ

21 березня 2013 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу ''Найкращий читач України – 2013'', де було обрано кращих читачів, які отримали почесне право представляти Ізюмський район в III етапі конкурсу в м. Харкові.

 

 

Загалом у II етапі конкурсу в нашому районі взяли участь 11 дітей-конкурсантів, учнів 6 і 7 класів, які перемогли в першому етапі конкурсу, що проходив у сільських бібліотеках.
Всі діти продемонстрували високий рівень підготовки і ґрунтовні літературні знання. Кожен учасник представив себе, згідно умов конкурсу розповів про книжкові захоплення та уподобання, проаналізував прочитані твори на воєнну тематику, а також демонстрували власні творчі доробки: відеопрезентації про свої села, вірші, ілюстрації, відповідали на запитання вікторини.
У виступах деяких конкурсантів була висвітлена краєзнавча тема, а саме 90-річчя утворення Ізюмського району. Діти розповідали про місцевих авторів та найулюбленіші книги про Ізюмщину.
Компетентне журі у складі: начальника відділу культури і туризму Ізюмської РДА Малютіної К.В., директора Ізюмської ЦРБ Лисаченко В.М., заступника головного редактора міської районної газети «Обрії Ізюмщини» Калюжного М.І, завідуючої центральною міською дитячою бібліотекою Завгородньої О.В., бібліотекаря райво Махової М.П., підвело підсумки проведеного конкурсу, за якими кращими читачами року стали: Ноженко Денис, читач Капитолівської сільської бібліотеки, учень 6-го класу та Гюнашян Карина, читачка Бугаївської сільської бібліотеки, учениця 7-го класу. Крім цього, журі відзначило дітей, які отримали перемогу в номінаціях: «Ерудит» – Басенко Ангеліна (с. Кам’янка), «Креативність» –Денисова Таїсія (с. Студенок), «Творча майстерність і артистизм» – Головенко Анастасія (с. Бугаївка).
Переможці та призери міського конкурсу отримали в подарунок комплекти книжок та солодощі.
Конкурс закінчився, але залишились приємні, гарні враження від спілкування та знайомства. Бажаємо всім учасникам конкурсу успіхів у навчанні та нових творчих досягнень, а переможцям – вдачі та перемоги в обласному етапі конкурсу.
Нехай книга стане гарним і добрим супутником нашим читачам на все життя!

 

Новини та події

18/05/2019
Забуттю не підлягає
Тематична поличка 18/05/2019
Дружить з книгою родина
Cвято 17/05/2019
Знай про Європу більше
До дня Європи в Україні 17/05/2019
День Європи в Україні
Інформаційне повідомлення 16/05/2019
Невідомий Китай
Виставка поробок 16/05/2019
Вишиванка - душа України
Книжкова виставка 16/05/2019
Тяжкий шлях до правди
Година історії

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16