23/03/2013 / Куп`янський р-н

Тижднь дитячого читання в Куп’янській ЦБС

З 18 по 24 березня 2013 року у бібліотеках Куп`янської централізованої бібліотечної системи пройшов Всеукраїнський Тиждень дитячого читання.

 

 

Це свято має свою історію. Початок його було покладено в 1944 році у Москві. Другий Всесоюзний Тиждень дитячої та юнацької книги урочисто відкрився в Києві в 1945 році. Його почесними гостями були Н.Забіла, І.Багмут, М.Пригара, М.Рильський, О.Малишко та інші українські поети і письменники. А в незалежній Україні це свято відзначається з 1993 року і об’єднує всіх, хто любить дитячу книгу.
Сім днів в бібліотеках району панувало свято, яке зібрало прихильників книги. Протягом тижня відбулися різноманітні цікаві заходи: літературні ранки, конкурси, вікторини, літературні години, конкурси читців віршів. Були оформлені книжкові виставки, перегляди літератури, відбувся конкурс малюнків по улюбленим казкам та багато іншого.
Цікаво пройшли заходи, присвячені письменникам-ювілярам: в Центральній районній бібліотеці – літературна подорож «Письменники-ювіляри»; в Курилівському-1 бібліотечному філіалі – літературна година «Його твори повертають в дитинство»; у Новоосинівському бібліотечному філіалі – «Талант доброты и веселья», присвячені С. Михалкову; Наталі Забілі в Петропавлівському сільському бібліотечному філіалі була присвячена літературна година «Улюблена дитяча письменниця» та інші заходи, на яких діти відповідали на запитання вікторин приймали участь в літературних іграх, згадували прислів`я, приказки та загадки про книгу.
Літературні ранки пройшли в Кучерівському, Лісностінківському, Оливинському бібліотечних філіалах. Діти згадували літературних героїв, лунали веселі пісні, були представлені інсценування сюжетів творів улюблених авторів.
Конкурси читців віршів «Поезія – духовна сила» відбулися в Грушівському, Курилівському, Сенківському бібліотечних філіалах. Діти декламували вірші українських та зарубіжних письменників. Переможці отримали нагороди.
Книжкові виставки та перегляди літератури були представлені: в Центральній районній бібліотеці – «Кращі книги року», Піщанському сільському бібліотечному філіалі – виставка-реклама «Дітям – нові книги», Петрівському бібліотечному філіалі – «Мандрівка в українську казку», Московському – «Книга – мудрість віків» та інші.
Літературну гру «Слідом за героями книг» провели в Ягідненському, Просянському, Кіндрашівському бібліотечних філіалах. Діти змагались в командах на краще знання літератури, переможці отримали нагороди.
В Центральній районній бібліотеці для учнів молодших класів пройшов «Казковий марафон». Діти відповідали на запитання вікторини по улюбленим казкам, грали в літературне лото, звучали пісні із мультфільмів. Для учнів 5 класу гімназії №1 було проведено конкурс «Кращий читач 5 класу». Юні читачі змагалися в конкурсі «Юні ерудити», розповідали про книги, прочитані протягом року. Журі визнало кращих читачів, які отримали подарунки.
Для бібліотечних працівників району проведення Тижня дитячого читання – ще одна можливість популяризувати найкращі літературні твори серед широкого кола читачів, а також привернути увагу батьків та педагогів до проблеми дитячого читання.

 

Новини та події

12/11/2019
Мій дивосвіте, рідна мова!
Тематичний куточок 11/11/2019
Мова наша солов’їна
Книжкова виставка 09/11/2019
Цікава наука
До Всесвітнього дня науки 09/11/2019
Ніколи не сміявся без любові
Літературна вітальна «Джерело» 08/11/2019
У рідному слові велика сила
Мовознавча вікторина 08/11/2019
Мови рідної краса
Книжкова виставка 08/11/2019
Солов’їна, світанкова і чарівна, як весна
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16